کد خبر : ۵۷,۰۹۳
۱ اسفند ۱۴۰۱ ۲۱:۳۰
رئیس فدارسیون فوتبال با تاکید بر اینکه در حال حاضر برای انتخاب سرمربی تیم ملی هیچ عجله‌ای نداریم گفت: در حال حاضر در پیک برگزاری بازی های لیگ هستیم و امکان تشکیل تیم ملی وجود ندارد. به هر دو گزینه ایرانی و خارجی فکر می‌کنیم و باید با تدبیر و حساسیت خاص گزینه سرمربی تیم ملی را انتخاب کنیم.
مهدی تاج روز دوشنبه یکم اسفند در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست هیات فوتبال استان البرز در جمع خبرنگاران اظهارکرد: به شخصه ارزیابی بسیار مثبتی ازگذشته آقای کیروش داشته و خواهم داشت،کیروش خدمات بسیار مثبتی برای فوتبال ایران انجام داد.
 
 تاج گفت: کیروش همانند بسیاری از مربیان دیگر دارای نقاط ضعف و قوت خاصی بود و زحمات این مربی فوتبال برکسی پوشیده نیست.
 
رئیس فدارسیون فوتبال در ادامه افزود: در حال حاضرکیروش به عنوان سرمربی قطر است و ما دیگر نمی‌توانیم وی را به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربی تیم ملی انتخاب کنیم .
 
تاج با بیان اینکه از قبل رقم پشینهادی قطر در دیداری که با آقای شیخ احمد داشتم را می‌دانستم؛ گفت: رقم پیشنهادی قطر برای دستمزد کیروش سه میلیون دلاربود که این رقم از عهده فدارسیون فوتبال ایران بر نمی آمد.
 
وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر برای انتخاب سرمربی تیم ملی هیچ عجله‌ای نداریم گفت: در حال حاضر در پیک برگزاری بازی های لیگ هستیم و امکان تشکیل تیم ملی وجود ندارد. به هر دو گزینه ایرانی و خارجی فکر می‌کنیم و باید با تدبیر و حساسیت خاص گزینه سرمربی تیم ملی را انتخاب کنیم.
 
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه امروزه فوتبال با هیچ پدیده‌ای در دنیا قابل مقایسه نیست و بسیاری از صفحات خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها با اخبار فوتبال پرمی‌شود اظهارکرد: اگر فوتبال نباشد بسیار از برنامه‌های تلویزیون نیست و مردم فقط تلویزیون را به خاطر فوتبال نگاه می‌کنند.
 
وی گفت: علت آن علاقه مردم برای فوتبال است، وقتی علاقه به فوتبال در جامعه زیاد می‌شود به تبع آن اختلاف نظر نیز زیاد خواهد شد.
 
وی گفت: باید بپذیریم که اخلاف نظر بخشی از فوتبال است و همه نباید موافق نظر من برای انتخاب سرمربی باشند.
 
وی گفت: مطمئن هستم هر تصمیمی برای انتخاب سرمربی تیم ملی بگیرم  بدون شک عده‌ای از افراد موافق نخواهند بود.
 
رئیس فدارسیون فوتبال خاطر نشان کرد: باید بپذیریم بهترین شرایط را برای جامعه به ویژه فوتبال انتخاب کنیم و امیدوار باشیم بهترین نتیجه را با این سرمربی‌ها بگیریم .

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید