کد خبر : ۵۷,۰۸۶
۱ اسفند ۱۴۰۱ ۲۱:۲۳
پیش از ظهر امروز آیین اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان دولت با حضور مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری و جمعی مسئولان در مجتمع لاله شهرکرد برگزار شد.
موعود بنیادی‌فر- مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: مسابقات ورزشی کارکنان دولت با شعار "کارمند تندرست ، خدمت بهتر"  از ۹ الی ۳۰ بهمن ماه با  در استان برگزار و کارکنان دستگاه‌های اجرایی در این مسابقات ورزشی به رقابت با یکدیگر پرداختند.
 
وی گفت: چهارمحال و بختیاری در تیپ سه کشور مقام اول مشارکت کارکنان دولت در مسابقات ورزشی را کسب کرد.
 
بنیادی‌فر خاطرنشان کرد: با توجه به گسترش زندگی ماشینی و پشت میزنشینی کارمندان در طول روز، انجام فعالیت‌های ورزشی در بین کارکنان اهمیت بسزایی دارد و مدیران دستگاه های اجرایی به این امر اهتمام ویژه ای داشته باشند.
 
مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: ورزش در بین کارکنان دستگاه‌های اجرایی علاوه بر ایجاد سلامتی و نشاط به افزایش بهره‌وری آنها نیز منجر خواهد شد.
 
وی با اشاره به اینکه در این مسابقات ۱۹۹ نفر در بخش آقایان و ۱۲۷ نفر در بخش بانوان حضور داشتند، بیان کرد: رشته داژبال ویژه بانوان، رشته مینی فوتبال ویژه آقایان و رشته های والیبال، دارت، تنیس روی میز، شنا و آمادگی جسمانی  به صورت مشترک در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد.
 
گفتنی است، در انتهای برنامه به تیم‌ها و نفرات برتر مسابقات ورزشی کارکنان دولت لوح تقدیر، مدال و کاپ قهرمانی اهدا شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید