کد خبر : ۵۷,۰۲۴
۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ۱۲:۱۲
دستگیری عامل سرقت مسلحانه در بوشهر
رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از شناسایی و دستگیری سارق مسلح طلاجات از منزل یکی از شهروندان بوشهری خبر داد.
سرهنگ جوشن سهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار خارگ نیوز در بوشهر،با اشاره به اجرا طرح مقتدرانه سراسری مبارزه با سرقت و دستگیری سارقان، اظهار داشت: این طرح در سراسر استان بوشهر در شهرستان‌های 10گانه آغاز شده و نیروی انتظامی استان از همه امکانات و تجهیزات در این طرح استفاده کرده است.
 
وی اولویت‌های این طرح، را پاکسازی محلات آلوده به جرم، دستگیری سارقان، مالخران و اراذل اوباش دانست و بیان کرد: در اجرا طرح مقابله با سرقت در استان روزانه 20 تیم در مرکز استان و 10 تیم در هر شهرستان اقدام به پاکسازی محلات آلوده به جرم می‌کنند.
 
رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با اشاره به متلاشی شدن باند سارقان در نقاط مختلف استان به  سرقت مسلحانه طلاجات منزل یکی از شهروندان بوشهری در هفته جاری پرداخت و افزود: پس از تماس فرد مال‌باخته با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 سریعاً مأموران انتظامی و پلیس آگاهی در محل حاضر و با پیگیری میدانی و اطلاعاتی پس از عملیات شناسایی، در یک عملیات هدفمند و غافلگیرانه سارق در مخفیگاهش دستگیر شد.
 
سهرابی گفت: متهم پس از مواجهه با اسناد و مدارک ارائه شده به سرقت طلاجات مال‌باخته اعتراف کرد و پس از بازرسی از منزل سارق طلاجات سرقتی کشف و به مال‌باخته تحویل شد.
 
وی تصریح کرد: در اجرا طرح مقابله با سرقت از 25 بهمن ماه مقابله با سارقان بیش از گذشته در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفته و تلاش می‌شود با دستگیری سارقان تحت تعقیب، امنیت جامعه در این عرصه پیش از پیش ارتقا یابد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید