کد خبر : ۵۶,۶۹۹
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ۲۰:۳۷
در دقایق پایانی بازی استقلال و مس کرمان، درگیری گسترده‌ای میان کادر فنی استقلال و مس کرمان شکل گرفت که منجر به ورود نیروهای امنیتی به داخل زمین و اخراج ریکاردو ساپینتو شد.
در چارچوب هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم استقلال و مس کرمان از ساعت ۱۷ در ورزشگاه باهنر کرمان به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با پیروزی ۳ بر ۲ شاگردان ساپینتو به پایان رسید.
 
در لحظات پایانی بازی، درگیری‌ای میان کادر فنی استقلال و مس کرمان شکل گرفت. این درگیری در ابتدا میان یکی از نیمکت‌نشینان مس کرمان با ساپینتو شکل گرفت و در ادامه بازیکنان مس کرمان و استقلال هم وارد درگیری شدند و مشکلات متعددی رخ داد. داور در این صحنه مسابقه به سرمربی آبی‌ها کارت قرمز داد و سرمربی آبی‌ها پس از این اتفاق، از زمین مسابقه اخراج شد. ساپینتو قبل از ترک ورزشگاه، به سمت هواداران استقلال رفت و با آن‌ها خوشحالی کرد و آن‌ها را به هیجان آورد.
 
در ادامه این حرکت، گروهی از عوامل مس و نیروهای امنیتی به سمت ساپینتو رفتند که درگیری در آستانه ورود به بخش زیر سکوها و اتاق‌های رختکن و اداری جدی‌تر شد.
 
 
این در حالی است که مدیر رسانه‌ای باشگاه مس کرمان در نشست خبری درباره اتفاقات و درگیری این دیدار صحبت‌هایی به میان آورد و مدعی بود که سرمربی آبی‌پوشان پس از گل سوم استقلال با «حرکات دست» به نیمکت مس کرمان اهانت کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید