کد خبر : ۵۳,۹۲۷
۱۸ آذر ۱۴۰۱ ۱۸:۱۴
تلاش مستمر برای پایداری خط دریایی خارگ
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: با هم افزایی و همگرایی صورت گرفته با سردار فرماندهی محترم نیروی دریایی سپاه استان از ۲۲ آذرماه شناور الماس قشم به منظور خدمت رسانی به اهالی صبور و شایسته جزیره خارگ به ناوگان متردد دریایی خارگ اضافه خواهد شد.
به گزارش خارگ نیوز، محمدرضا دشتی زاده در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: بر اساس وعده ای که از روز اول به مردم شریف جزیره خارگ دادیم از تمام ظرفیت ها برای تردد دریایی و هوایی استفاده خواهیم نمود تا رفت و آمد مردم دچار آسیب نشود و در این مسیر از تمامی ظرفیت های موجود استفاده نموده ایم. 
 
وی افزود: با هم افزایی و همگرایی صورت گرفته با سردار فرماندهی محترم نیروی دریایی سپاه استان از ۲۲ آذرماه شناور الماس قشم به منظور خدمت رسانی به اهالی صبور و شایسته  جزیره خارگ به ناوگان متردد دریایی خارگ اضافه خواهد شد.
 
بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: مردمان خارگ شایسته دریافت بهترین خدمات هستند و وظیفه ما خادمان این ملت ارائه خدمات است، این شناور پس از تعمیرات اساسی مسیر دریایی بوشهر به خارگ را بین یک ساعت و چهل و پنج دقیقه تا دو ساعت طی خواهد نمود.
 
دشتی زاده در ادامه خاطر نشان کرد: همچنین با همگرایی مدیریت عملیات عمومی و شرکت نفت فلات قاره شناور های موجود به خدمات رسانی ادامه خواهند داد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید