کد خبر : ۵۳,۸۱۷
۱۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۷:۰۰
تیم والیبال پیکان (قهرمان آسیا) در نخستین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های جهان به مصاف ایتامبه میناس نایب قهرمان آمریکای جنوبی می‌رود.
 هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان جهان از ساعت ۲۴ و ۳۰ دقیقه امشب (چهارشنبه شب) به وقت تهران با حضور شش تیم به میزبانی شهر بتیم برزیل آغاز می‌شود.
 
تیم پیکان تهران که به عنوان قهرمان قاره کهن آسیا در این رقابت‌ها شرکت کرده است، در دیدار افتتاحیه به مصاف ایتامبه میناس نایب قهرمان آمریکای جنوبی از کشور برزیل می‌رود.
 
پیکانی‌ها در پنجمین آزمون جهانی خود حضور دارند و ایتامبه میناس برای نخستین بار در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های جهان شرکت می‌کند و از نظر تجربه پیکان شرایط بهتری دارد، اما این رقابت‌ها در کشور برزیل برگزار می‌شود و امتیاز همراهی تماشاگران مهمترین نکته برتری نمایندگان برزیل در این مسابقات خواهد بود.
 
این دیدار در سالن براگا شهر بتیم که ششمین میزبانی خود در این رقابت‌ها را تجربه می‌کند، برگزار می‌شود و دیگر مسابقه روز نخست از ساعت سه و ۳۰ دقیقه بامداد پنج‌شنبه ۱۷ آذرماه بین دو تیم سادا کروزیرو و والی رناتا هر دو از کشور برزیل برگزار خواهد شد.
 
تیم پیکان تهران ساعت ۳۰ دقیقه بامداد جمعه و در دومین دیدار خود مقابل ترنتینو ایتالیا (نایب قهرمان اروپا) به میدان می‌رود و اگر در یکی از این دیدارها فاتح میدان شود، شانس زیادی برای صعود به مرحله نهایی خواهد داشت.
 
حمزه زرینی، محمدطاهر وادی، محمد فلاح، پوریا فیاضی، امین اسماعیل‌نژاد، آرمین تشکری، محمدرضا حضرت‌پور، رضا رضایی، علی شفیعی، امیرضا سرلک، محمدرضا مشهدی، رضا اصلانی، آرمین افشین‌فر، امیرحسین صابری ۱۴ بازیکن پیکان در این رقابت‌ها هستند.
 
پیمان اکبری به عنوان سرمربی، غلامرضا مومنی‌مقدم، مرتضی عهدی و علی فتاحی (مربیان)، عرفان مداح (فیزیوتراپ)، امین شاکری (آنالیزور) و سعید علی‌اصغر به عنوان سرپرست اعضای کادر فنی تیم پیکان، نماینده آسیا را در این رقابت‌ها همراهی می‌کنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید