کد خبر : ۵۳,۵۱۱
۸ آذر ۱۴۰۱ ۲۱:۴۸
تماشاگران ایرانی که ساعاتی قبل از آغاز دیدار حساس تیم ملی با آمریکا خود را به ورزشگاه الثمامه رسانده اند، امیدوارند ملی پوشان کشورمان با پیروزی برابر حریف به مرحله بعد صعود کند.

 آخرین دیدار مرحله مقدماتی گروه B بیست و دومین دوره رقابتهای جام جهانی از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه امروز سه شنبه بین تیم‌های ایران و آمریکا در ورزشگاه الثمامه دوحه برگزار خواهد شد.

اخبار و حواشی مربوط به این دیدار را در گزارش زیر می‌خوانید:

* هواداران تیم ملی فوتبال ایران که از ساعاتی قبل خود را به ورزشگاه الثمامه رسانده‌اند، با شور و اشتیاق خاصی در مورد پیروزی تیم ملی بر آمریکا صحبت می‌کنند و امیدوارند ملی پوشان کشورمان بتوانند با پیروزی برابر حریف به مرحله بعد صعود کنند.

* با وجود اینکه چند ساعت به آغاز این دیدار باقی مانده است اما هنوز کسی به درستی نمی‌داند که کدام بازیکنان در ترکیب ابتدایی تیم ملی فوتبال ایران حضور دارند و کی روش همچنان بسته عمل کرده است.

تماشاگران دیدار ایران و امریکا

* زن و شوهر ایرانی که از زنجان به دوحه آمده‌اند پیش بینی متفاوتی در نتیحه بازی امروز دارند. امیر بازی را با دو گل به سود ایران پیش بینی می‌کند اما همسرش معصومه آن را با یک گل برای ایران می‌داند. سعد از آبادان که برای دیدن تک بازی امشب به قطر سفر کرده است بازی را به سود ایران می‌داند. سایر تماشاگرانی که از شهرهای مختلف ایران خود را به دوحه رسانده‌اند نیز پیش بینی برد ایران را کردند.

* درهای ورزشگاه الثمامه سه ساعت مانده به شروع بازی باز شد تا هواداران دو تیم وارد ورزشگاه شود.

* تعدادی از هواداران ایرانی قبل از شروع بازی با رقص‌های محلی خود شور خاصی بین تماشاگران ایجاد کردند.

ورزشگاه محل برگزاری دیدار ایران و آمریکا

* هواداران دو تیم علاقه زیادی به گرفتن عکس یادگاری کنار همدیگر دارند. آنها فضای کری خیلی خوبی را ایجاد کرده‌اند و هر کدام در جمع‌های کوچکی که تشکیل می‌دهند برای لذت از فوتبال امشب آرزوی موفقیت می‌کنند.

* با تمام شدن بلیت دیدار ایران و آمریکا در سایت فیفا، بازار سیاه بلیت در اطراف ورزشگاه ایجاد شده و برخی افراد با قیمت‌های چند برابر اقدام به فروش بلیت می‌کنند. بلیت پشت دروازه حدود هزار دلار به فروش می‌رسد و جایگاه‌های دیگر با رقمی حدود دو برابر این پیشنهاد می‌شود.

رختکن تیم ملی فوتبال ایران قبل از بازی با آمریکا

* رختکن تیم ملی فوتبال ایران مثل دیدارهای گذشته از ساعاتی قبل از بازی آماده این دیدار بود و پیراهن‌ها و وسایل بازیکنان با نظم خاصی برایشان چیده شده بود.

* خبرنگاران زیادی برای پوشش خبری این بازی در استادیوم حاضر شده‌اند. «مکس» خبرنگار SVT به خبرنگار اعزامی مهر گفت: بازی خیلی سختی خواهد بود . آمریکا با استراتژی بهتری در این جام بازی کرده است اما هر تیمی تمرکز داشته باشد برنده می‌شود.

«سینترا» که از هند برای پوشش خبری به قطر آمده است به خبرنگار مهر گفت: قطعاً هر تیمی اتمسفر ورزشگاه را در اختیار داشته باشد برنده خواهد بود.

«کاویان» خبرنگار دو رگه ایرانی آمریکایی نیز در این باره گفت: قلبم برای ایران است اما نمی دانم آیا دفاع ایران در مقابل حملات آمریکا موفق می‌شود یا نه! پیش بینی چنین دیدارهایی که فضای احساسی بر آن حاکم می‌شود خیلی سخت است.

* کاروان تیم ملی فوتبال ایران ۹۰ دقیقه مانده به شروع مسابقه وارد ورزشگاه شد. اتوبوس ملی پوشان با اسکورت پلیس و همزمان با ورود کاروان تیم ملی آمریکا به استادیوم الثمامه رسید.

* هلی کوپتر پلیس همچون سایر بازی ها در آسمان دوحه در پرواز بود.

* محدودیت های ترافیکی در اطراف ورزشگاه محل برگزاری بازی ایران و آمریکا وضع شده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید