کد خبر : ۵۳,۱۲۱
۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۸:۱۰
فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی در مدارس صدرا تقویت می‌شود
رئیس بنیاد ملی نوجوان مدارس علوم و معارف اسلامی، صدرا را الگوی کوچکی برای تحقق اهداف سند تحول بنیادین عنوان کرد و گفت: فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی در مدارس صدرا تقویت می‌شود.
حجت‌الاسلام حامد تقدیری صبح چهارشنبه در نشست با مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر ضمن اشاره به نقش مدارس صدرا در تحقق سند تحول، اظهار داشت: مدارس صدرا یک الگوی کوچک برای تحقق اهداف سند تحول بنیادین است و در مدارس صدرا، علوم و معارف اسلامی به طور گسترده آموزش داده می‌شود.
 
وی با اشاره به اقدامات مدارس صدرا گفت: ارائه آموزش‌های کیفی در راستای توانمندسازی دانش آموزان و معلمان و تولید کتب و جزوات علمی و تربیتی از جمله اقدامات مدارس صدرا است.
 
رئیس بنیاد ملی نوجوان با اشاره به نقش اردوهای تربیتی در راستای تعالی و رشد دانش‌آموزان، گفت: مدارس صدرا نگاه جدید و نوآورانه به اردوهای دانش آموزی دارد و در این راستا اقدامات شایسته‌ای انجام شده است.
 
حجت‌الاسلام تقدیری با بیان اینکه تقویت مهارت‌ها و فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی دختران و رشد و تعالی آنان از جمله برنامه‌های مدارس صدراست، خاطرنشان کرد: رویداد دختران حاج قاسم از جمله برنامه‌های شاخص مدارس صدراست که اثربخشی لازم را برای کنش‌گری نسل نوجوان داشته است.
 
فعالیت ۲ مدرسه صدرا در استان بوشهر
 
حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در این نشست ضمن اشاره به اهمیت توسعه مدارس معارف صدرا در سطح استان بوشهر، گفت: هم اکنون در استان بوشهر، دو مدرسه علوم و معارف اسلامی صدرا در شهرستان کنگان و یک مدرسه در شهرستان تنگستان مشغول فعالیت هستند.
 
علی موحدی مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر درباره کم و کیف و نحوه هم‌افزایی بیش از پیش تبلیغات اسلامی و آموزش و پرورش استان در زمینه گسترش کمی و کیفی مدارس صدرا نکاتی را بیان کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید