کد خبر : ۵۲,۹۸۴
۱ آذر ۱۴۰۱ ۱۴:۳۸
جانشین منطقه پایانه نفتی خارگ و مدیر کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن جزیره خارگ هفته بسیج را تبریک گفت
خارگ نیوز: جانشین منطقه پایانه نفتی خارگ و مدیر کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن جزیره خارگ هفته بسیج را طی پیامی تبریک گفت.
پیام دکتر عباس غریبی جانشین منطقه پایانه نفتی خارگ و
مدیر کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن جزیره خارگ به مناسبت هفته بسیج

بسم الله الرحمن الرحیم

باید ستود بینش رهبر کبیر انقلاب را در پایه گذاری شجره طیبه بسیج و تحسین نمود درایت رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای در ادامه دادن مسیر این مجموعه مردم نهاد را که فرموند بسیج به معنی حضور و آمادگی در همان نقطه‌ای است که اسلام و قرآن و امام زمان ارواحنافداه و این انقلاب مقدّس به آن نیازمند است؛ لذا پیوند میان بسیجیان عزیز و حضرت ولی عصر ارواحنافداه - مهدی موعود عزیز - یک پیوند ناگسستنی و همیشگی است.
به یقین می‌توان گفت هیچ نهاد و سازمانی نمی‌توان یافت که‌همچون بسیج برخواسته از بطن مردم باشد و خاستگاهی تماما مردمی و اجتماعی داشته باشد‌.
حضور و انسجام بسیج مستضعفین در تمام صحنه های انقلاب و عرصه های ملی و بین المللی، شأن والای این نهاد مردمی را به وضوح به تصویر کشیده است.

مصاف دفاع مقدس، رزمگاه نبرد اقتصادی و فرهنگی، در بحران های طبیعی، در عرصه رسانه و در تمامی عرصه ها در تمامی برهه های زمانی ، تلاش، همت و مجاهدت بسیجیان در دفاع از آرمان های انقلاب و در مسیر سرافرازی ایران و ایرانی ستودنی بوده است.

اکنون در موقعیتی که دشمنان قسم خورده ی جمهوری اسلامی سعی در بر هم زدن امنیت و آسایش کشور دارند بسیجیان به عنوان حافظان ولایت و امنیت در خط مقدم مقابله با مفسدان خارجی و فریب خوردگان داخلی ایستاده اند و گوش به فرمان امام و رهبر خویش با خویشتنداری و اقتدار اجازه ی خودنمایی به گروه ها، گروهک ها و ایادی آنان نمی دهند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به خصوص شهدای والامقام بسیجی و حافظان امنیت کشور با تبریک هفته مبارک بسیج به تمامی بسیجیان، خانواده معزز شهدا و با تأکید بر این اصل که امروز بزرگترین معروف حفظ و صیانت از جمهوری اسلامی است فرا رسیدن هفته بسیج را به همه بسیجیان غیرتمند مهین اسلامی تبریک گفته و عزت همه بسیجیان عزیز را در پرتو عنایات امام عصر (عج) و منویات رهبری معظم انقلاب (مدظله العالی) از خداوند قادر متعال مسالت دارم.

عباس غریبی

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید