کد خبر : ۵۲,۶۱۴
۲۲ آبان ۱۴۰۱ ۲۱:۵۶
بیماران کرونایی بستری در استان بوشهر به ۱۶ نفر کاهش یافت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر به ۱۶ نفر کاهش‌یافته است.
حسن ملکی‌زاده در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته هفت بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر ادامه داد: در حال حاضر یک بیمار مبتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده است.
 
ملکی‌زاده با بیان اینکه تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر به ۱۶ نفر کاهش‌یافته است، گفت: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۱۳ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
 
وی افزود: خوشبختانه روزهای بدون مورد فوت ناشی از ابتلاء به کرونا در استان بوشهر ادامه دارد.
 
ملکی‌زاده گفت: از آغاز شیوع کرونا تاکنون، متأسفانه دو هزار و ۲۳۱ نفر هم استانی جان خود را به دلیل ابتلاء به کرونا از دست داده‌اند.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به عدم اضافه شدن مورد مثبت جدید به آمار کل مبتلایان کرونا در استان خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۰۸ هزار و ۶۴۳ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید