کد خبر : ۵۲,۵۴۰
۲۱ آبان ۱۴۰۱ ۱۴:۵۷
۱۰ میلیارد ریال کالا قاچاق در استان بوشهر کشف شد
رئیس پلیس استان بوشهر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا ۱۰ میلیارد ریال پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی و تجهیزات خانگی و پزشکی قاچاق در بندر دیلم کشف شد.
سردار حیدر سوسنی  در گفت‌وگو با خبرنگار خارگ نیوز در بندر دیلم، با اشاره به اشراف اطلاعاتی نیروی انتظامی، اظهار داشت: تمام نقاط استان بوشهر تحت رصد و پایش شبانه‌روزی قرار دارد و متخلفان در همه زمینه‌ها در کوتاه‌ترین زمان شناسایی و دستگیر می‌شود.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر برخورد قاطع با قاچاق کالا را مورد اشاره قرار داد و با اشاره به کشف کالا قاچاق در بندر دیلم، خاطرنشان کرد: مأموران ایستگاه بازرسی شهید موسوی و پاسگاه انتظامی عامری شهرستان دیلم در حین کنترل خودروها در محورهای مواصلاتی و خاکی منتهی به استان‌های غربی بررسی خودروهای تندرو و شوتی در دستور کار قرار دادند و 3 خودرو متوقف شد.
 
وی افزود: مأموران در بازرسی از خودروهای توقیفی انواع کالای قاچاق از قبیل پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، تجهیزات آشپزخانه و پزشکی که فاقد مدارک قانونی و گمرکی بودند کشف و ضبط کردند.
 
رئیس پلیس استان بوشهر ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را 10 میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد: در این زمینه 3 دستگاه خودرو توقیف و 3 متهم نیز دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.
 
وی از کشف مواد مخدر خبر داد و افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان دیلم حین کنترل محورهای مواصلاتی و خاکی منتهی به استان‌های همجوار به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک و دستور ایست صادر کردند.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه راننده خودرو اقدام به فرار کرد گفت: پس از طی مسافتی خودرو مورد نظر متوقف شد ولی راننده با استفاده از تاریکی هوا اقدام به فرار کرد.

 

 
سوسنی ادامه داد: مأموران در بازرسی خودرو توقیفی ، مقدار 40 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.
وی با اشاره به اینکه مواد مکشوفه و پرونده این عملیات برای تعیین و تکلیف تحویل مراجع قضایی شد گفت: تلاش برای  دستگیری متهم ادامه دارد.
 
رئیس پلیس استان بوشهر اضافه کرد: با توجه به اقدامات شوم سوداگران مرگ، نیاز است خانواده‌ها سطح آگاهی و دانش خود را نسبت به آسیب‌های مواد مخدر افزایش دهند و به منظور حفظ فرزندان خود از معضل اعتیاد، همواره در افزایش اطلاعات خود در زمینه مواد مخدر تلاش کنند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید