کد خبر : ۵۱,۸۱۶
۶ آبان ۱۴۰۱ ۱۱:۲۶
استاندار لرستان گفت: ماحصل کار شوراهای شهر در کارنامه شهرداری‌ها خلاصه می‌شود.
فرهاد زیویار در دیدار اعضای شورای اسلامی شهرستان بروجرد که امروز برگزار شد، اظهار کرد: به دلیل اینکه بومی لرستان هستم آشنایی خوبی نسبت به مختصات فرهنگی و اجتماعی بروجرد و هم چنین نظام مسائل آن دارم به همین خاطر یقین دارم که می‌توان با هم‌فکری بخش زیادی از مشکلات و مسائل موجود را که به پنج یا شش دهه گذشته و قبل از انقلاب برمی‌گردند حل کرد.
 
وی تصریح کرد: باآنکه در طول چهار دهه انقلاب اسلامی توجهات و امکاناتی در اختیار مردم استان قرار داده شده است اما لرستان در مقایسه با سایر استان‌ها در زمینه‌های عمرانی و اقتصادی چندین دهه عقب‌تر است، به‌عنوان‌مثال؛ علی‌رغم داشتن رواناب‌های فراوان، زمین‌ها کشاورزی و باغ‌های جنوبی استان در سال جاری با تنش آبی مواجه شده‌اند.
 
استاندار لرستان با اشاره به تلاش نظام سلطه برای مقابله با نظام اسلامی گفت: همواره در کنار قدم‌های مثبتی که برداشته می‌شود موانع بزرگی هم توسط ایادی استکبار ایجاد می‌شود که امروز با آن‌ها مواجه هستیم.
 
زیویار خاطرنشان کرد: اهداف خدمتگزاران به‌نظام مشترک است و گاها ممکن است در اعمال سلیقه و نحوه انجام کار اختلافاتی وجود داشته باشد اما در زمانی که برای خدمت و خدمت‌رسانی آستین بالا زده شود، در انجام کار خیر اختلافی وجود ندارد.
 
وی با بیان این‌که؛ ماحصل کار شوراهای شهر در کارنامه شهرداری‌ها خلاصه می‌شود، افزود: شهرداری بروجرد را از موفق‌ترین شهرداری‌های استان می‌دانم زیرا در خدمت‌رسانی و مدیریت شهری پیشتاز است و این موضوع را می‌توان از اعلام رضایت در این جلسه و از مردم شهر بروجرد جویا شد که شما نمایندگان آنان هستید و ما هم کم‌وبیش با نحوه انجام کار آشنا هستیم و موارد را می‌بینیم و مقایسه می‌کنیم.
 
استاندار لرستان اضافه کرد: اما این رضایت به معنای نهایت حق مطلوب نیست بلکه لازم است به موضوع مدیریت شهری بیشتر توجه شود و از ایجاد روزمرگی جلوگیری به عمل آید که لازم است با برنامه‌ریزی درست و نگاه کلان به این موضوع توجه شود تا بتوانیم شهرداری‌ها را که در شرایط نامناسبی قرار دارند خارج سازیم.
 
گفتنی است، در این جلسه توسط شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرستان بروجرد، گزارشی از اقدامات انجام شده و وضعیت مدیریت شهری و مشکلات این شهرستان به استاندار لرستان ارائه شد.
 
همچنین در این دیدار استاندار لرستان دستورات لازم را برای رفع مشکلات شهرداری بروجرد و پیگیری موارد مطروحه به معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان ارجاع داد و مقرر شد موضوعات در کمیته‌ای با حضور معاونت عمرانی، فرماندار، شهردار، مدیریت امور شهری و مدیر دستگاه‌های اجرایی مربوطه تا حصول نتیجه لازم پیگیری شود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید