کد خبر : ۵۱,۰۹۹
۲۳ مهر ۱۴۰۱ ۱۹:۳۴
۴۵ بیمار کرونایی در استان بوشهر بستری است
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر ۴۵ نفر است.
حسن ملکی‌زاده در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز با اشاره به اینکه تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر ۴۵ نفر است، گفت: در شبانه‌روز گذشته ۲۵ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.
 
وی افزود: مجموع بیماران بستری در بخش مراقبت‌های ویژه سه نفر است که از این تعداد یک نفر در وضعیت حاد بیماری کرونا قرار دارد.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر نیز گفت: خوشبختانه یک روز دیگر نیز بدون فوتی ناشی از ابتلاء به کرونا در استان بوشهر به ثبت رسید.
 
وی ادامه داد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون، متأسفانه دو هزار و ۲۳۰ در استان بوشهر جان خود را به دلیل ابتلاء به کرونا از دست داده‌اند.
 
ملکی‌زاده ادامه داد: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۲۸ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به عدم تغییر وضعیت رنگ بندی کرونا در استان نسبت به هفته گذشته خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۰۸ هزار و ۶۲۲ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید