کد خبر : ۵۰,۸۳۷
۱۹ مهر ۱۴۰۱ ۲۱:۲۴
مدیرکل استاندارد استان بوشهر گفت: محصولات تولیدی استان بوشهر باید به سمت استانداردسازی و ارتقای کیفیت حرکت کنند.

محمدرحیم بهره مند عصر دوشنبه در تور رسانه‌ای به مناسبت هفته استاندارد اظهار داشت: استاندارد از دل ارتقا و توان تولید و ارتقای کیفیت کالا ضرورت حضور در بازارهای منطقه‌ای و جهانی است.

وی اضافه کرد: ماهیت محصولات، امور مدیریتی، ارزیابی و انطباق و مسئولیت‌های اجتماعی و همچنین داشتن نظم و معیار و تعیین اندازه و مهم‌تر از آن رعایت حدود و اندازه‌ها برای حفظ کیفیت بسیار ضروری و مفید است.

مدیرکل استاندارد استان بوشهر پیرامون نظارت بر واحدهای تولیدی برای رعایت حقوق مردم بیان کرد: برای حضور در بازارهای منطقه‌ای و جهانی ارتقای کیفیت کالا ضروری است و واحدهای تولیدی استان باید به این سمت حرکت کنند.

تولیدکنندگان استان بوشهر به سمت استاندارد وارتقای کیفیت حرکت کنند

استانداردسازی پارک‌ها

بهره‌مند اظهار کرد: واحد طرح کنترل هماهنگ به عنوان نگهبان و حافظ کیفیت کالا نسبت به کنترل هفت هزار و ۳۵۰ واحد صنفی نظارت و حساسیت زیادی به عمل آوردند.

وی تاکید کرد: رعایت استانداردهای ملی در واحدهای تولیدی رسالت مجموعه استاندارد است و در سال گذشته واحد طرح کنترل هماهنگ اجازه تولید کالاهای غیر استاندارد در شرایط غیر بهداشتی را ندادند.

مدیرکل استاندارد استان بوشهر اضافه کرد: سازمان در پی استانداردسازی پارک‌های بادی و تجهیزات پارکی مناسب کودکان و ایمنی و بر طرف کردن خطرات زمین‌های بازی است.

تولیدکنندگان استان بوشهر به سمت استاندارد وارتقای کیفیت حرکت کنند

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید