کد خبر : ۵۰,۳۹۲
۷ مهر ۱۴۰۱ ۱۲:۱۷
استاندار بوشهر: ظرفیت اعتباری شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان افزایش یافت
استاندار بوشهر از افزایش اعتبارات شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان خبر داد و گفت: شهرداری‌های ۴۰‌گانه استان بوشهر امسال یک طرح و کار ماندگار در شهرها اجرا می‌کنند.
به گزارش خارگ نیوز، احمد محمدی‌زاده در مراسم افتتاح زمین چمن مصنوعی ورزشی بندر دیر با اشاره به اینکه توسعه عمران شهری و روستایی در اولویت برنامه‌ها است، اظهار داشت: امسال ظرفیت اعتباری شهرداری‌ها و دهیاری‌های این استان افزایش یافته است.
 
وی اجرا و افتتاح طرح‌های عمرانی در همه ایام سال دانست و بیان کرد: افتتاح و آغاز ساخت طرح‌های عمرانی در استان بوشهر مختص ایام ویژه از جمله هفته دولت و دهه فجر نیست، بلکه در همه ایام سال شاهد بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌ها خواهیم بود.
 
استاندار بوشهر کمک به ظرفیت اعتباری شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: طرح‌های عمران شهری و روستایی بر اساس مطالبات مردم تسریع می‌یابد که افتتاح زمین چمن مصنوعی توسط شهرداری بندر دیر در این راستا است.
 
محمدی‌زاده اضافه کرد: کمک اعتباری به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان باید فقط صرف طرح‌های عمرانی شهرها و روستاها شود.
 
وی از اجرا طرح ماندگار در شهرها خبر داد و خاطرنشان کرد: شهرداری‌های 40گانه استان بوشهر امسال یک طرح و کار ماندگار در شهرها اجرا می‌کنند.
 
در این آیین شهردار دیر گفت: زمین چمن مصنوعی ورزشی شهر دیر با اعتبار 1.5 میلیارد تومان اجرا شده است و در اختیار جوانان و نوجوانان قرار می‌گیرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید