کد خبر : ۵۰,۲۷۴
۳ مهر ۱۴۰۱ ۰۹:۰۲
دندانپزشکی سیار در روستای جزیره جنوبی گناوه مستقر شد
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: به منظور دسترسی مردم روستای جزیره جنوبی بخش ریگ شهرستان گناوه به خدمات بهداشت دهان و دندان کلینیک سیار دندانپزشکی در این روستا مستقر شد.
عصمت حیدری در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: این اقدام، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با هدف دسترسی عادلانه به خدمات آموزشی، بهداشتی و درمانی به منظور ارتقای سطح سلامت دهان و دندان این منطقه کمتر برخوردار انجام شد.
 
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه وی افزود: با بیان اینکه تمامی خدمات دندانپزشکی این کلینیک به صورت رایگان به بیماران ارائه می‌شود.
 
وی تصریح کرد: در این کلینیک سیار خدماتی از قبیل معاینه و مراقبت دهان و دندان، آموزش بهداشت دهان و دندان، ترمیم، جرم گیری و کشیدن دندان توسط کادر مجرب دندانپزشکی ارائه می‌شود.
 
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تاکید کرد: آموزش‌های پیشگیرانه و فرهنگ سازی در پیشگیری و ارتقای بهداشت دهان و دندان ضروری است، بنابراین باید در این راستا تلاش خود را مضاعف صورت گیرد.
 
وی گفت: اعزام کلینیک سیار دندانپزشکی به روستاهای کمتر برخوردار و ارائه خدمات دندان پزشکی به ساکنان آن روستاها به طور منظم در شهرستان گناوه انجام می‌شود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید