کد خبر : ۵۰,۱۵۶
۱ مهر ۱۴۰۱ ۱۱:۲۸
نخستین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس با برگزاری برنامه‌های مختلف در شهرستان‌های لرستان و اعزام تیم‌های درمانی به مناطق محروم برگزار شد.
نخستین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس با غباروبی از مزار شهدا، برگزاری رژه موتوری و دیدار مسئولان با ائمه جماعات در شهرستان‌های لرستان برگزار شد.
 
تجلیل از خانواده‌های سلامت، غبارروبی گلزار شهدا، نواختن زنگ مقاومت در مدارس، دیدار با نماینده، ولی فقیه در لرستان، اجرای سرود خیابانی در سطح شهرستان‌ها از مهم‌ترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس در لرستان است. همچنین برنامه‌های هفته دفاع مقدس در ۳۶ محله آسیب‌پذیر لرستان برگزار و ۲۰ تیم درمان به مناطق محروم این استان اعزام شد.
 
محمد مرادی کفراج فرماندار کوهدشت در اولین روز از آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان اظهار داشت: همه ما باید تلاش کنیم تا از این روز به بعد دوباره در راستای دفاع مقدس از جمهوری اسلامی و دفاع از خدمات انقلاب تجدید بیعت کنیم.
 
او با بیان اینکه برنامه‌های مختلفی هفته دفاع مقدس در کوهدشت اجرا می‌شود، افزود: خدمت‌رسانی به مردم نمود واقعی دفاع مقدس دفاع آرمان‌های انقلاب است.
 
فرماندار کوهدشت عنوان کرد: جمهوری اسلامی و انقلاب در مسیر خدمت‌رسانی به مردم و ترویج افکار اسلام در سراسر جهان بااقتدار قدم برمی‌دارد و هیچ توطئه‌ای مانع این قدرت به برکت مقام معظم رهبری نمی‌شود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید