کد خبر : ۴۹,۹۶۴
۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ۱۷:۵۳
معرفی نقش خارگ در دفاع مقدس از ابعاد مهم جهاد تبیین است
بخشدار ویژه خارگ گفت: معرفی نقش خارگ و خارگی‌ها در هشت سال دفاع مقدس از ابعاد مهم جهاد تبیین است.
محمدرضا دشتی زاده صبح دوشنبه در نشست شورای اداری بخش ویژه خارگ اظهار داشت: جزیره خارگ در هشت سال دفاع مقدس نقش راهبردی و مهم ایفا کرده است.
 
وی اضافه کرد: معرفی نقش خارگ و خارگی‌ها در هشت سال دفاع مقدس از ابعاد مهم جهاد تبیین است و باید نسل جدید باید بدانند که خارگ و خارگی چگونه هشت سال در مقابل قدرت‌های بزرگ ایستادگی کرد.
 
بخشدار ویژه خارگ افزود: همه مدارس جزیره باید برای بازگشایی در سال تحصیلی جدید آماده شوند و آموزش و پرورش برنامه‌های نظارتی و کنترلی خود را برای رفع مشکلات مدارس اجرا کند تا مدارس با تغییر اساسی نسبت به دوران شیوع کرونا بازگشایی شوند.
 
وی تصریح کرد: ضرورت نظارت مستمر و کنترل بیشتر بر سرویس مدارس و جدیت در احقاق حق شهروندان خارگی و ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های مرتبط و همچنین برنامه ریزی هایی در زمینه ایجاد خدمات مطلوب سرویس مدارس و لزوم ساماندهی سرویس مدارس خارگ برای جابجایی دانش آموزان در طول سال تحصیلی مد نظر قرار گیرد.
 
دشتی‌زاده تاکید کرد: شورای شهر خارگ نسبت تعیین نرخ اجاره بها سرویس مدارس در جزیره خارگ اقدامات لازم را به عمل آورند.
 
وی خاطر نشان کرد: برای به اتمام رسیدن پروژه آسفالت خیابان طالقانی بارج جهت حمل مصالح این پروژه در اختیار شهرداری خارگ قرار گیرد، همچنین عملیات عمومی و شهرداری خارگ نسبت به توسعه زیر ساخت سردخانه اموات خارگ اقدام کند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید