کد خبر : ۴۹,۹۴۵
۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ۱۷:۳۶
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: اربعین عظمت و حماسه‌ای از دلدادگان مکتب اهل بیت در جهان ایجاد کرد.
 آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح یکشنبه در بازدید از اداره گذرنامه فرماندهی انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: از اینکه خداوند توفیق داد امروز بعد از روز اربعین حسینی خدمت پرسنل و کارکنان اداره گذرنامه باشم سپاسگزار درگاه خداوند هستم.
 
وی ادامه داد: این حضور فقط برای تقدیر و تشکر از شما عزیزان اداره گذرنامه فرماندهی انتظامی است که در ایام سفر اربعین به عنوان اولین موکب برشمرده شدند و با کار جهادی و شبانه روزی مقدمات سفر را برای زائرین حضرت سید الشهدا (ع) فراهم کردند.
 
آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه شما عزیزان در این ایام کار بزرگی انجام دادید، تصریح کرد: صادر شدن بیش از ۶۰ هزار گذرنامه و برگ تردد و رشد ۴۵۶ درصدی نسبت به سال گذشته در استان بوشهر، یک حماسه در جریان صدور گذرنامه و برگ تردد است.
 
وی افزود: شما در این ایام کار ارزشمند و قابل ستایشی انجام دادید و من از ناحیه خودم و همه کسانی که زائر حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بودند از شما تشکر و قدردانی می‌کنم.
 
آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه سهم شما پرسنل و کارکنان اداره گذرنامه در برگزاری سفر اربعین حسینی سهم بسزایی است، خاطر نشان کرد: سفر اربعین آغازی است برای حاکمیت مکتب حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در جهان و ظهور حضرت مهدی (عج) که به خوبی انجام گرفت و یک عظمت و حماسه‌ای از دلدادگان مکتب اهل بیت در جهان ایجاد شد.
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: بنده دیداری مردمی در این اداره داشتم، میزان رضایتمندی و روحیه مردم بسیار خوب بود.
 
وی ادامه داد: همین روحیه مردم داری و خدمت به مردم، اساس نظام جمهوری اسلامی ایران است و امیدوارم با همین روحیه، کار مردم با سرعت معقول انجام شود و درجه رضایتمندی مردم کماکان بالا باشد.
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در این بازدید با مراجعه کنندگان اداره گذرنامه نیز دیدار و از نزدیک در جریان میزان رضایتمندی آنها در مراحل صدور گذرنامه قرار گرفت.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید