کد خبر : ۴۹,۵۴۵
۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ۲۳:۱۴
از پیشکسوتان عرصه ورزش خارگ تجلیل بعمل آمد
خارگ نیوز: رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر خارگ گفت: طبیعتاً تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی که سالها عمر و زندگی خود را در راه ورزش گذاشتند تا افتخارات فراوانی برای جزیره خارگ کسب کنند، می تواند تبعات مثبت فراوانی داشته باشد.

به گزارش خارگ نیوز، سمیه گیوی در مراسم تجلیل از پیشکسوتان عرصه ورزش جزیره خارگ اظهار کرد: طبیعتاً تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی که سالها عمر و زندگی خود را در راه ورزش گذاشتند تا افتخارات فراوانی برای جزیره خارگ کسب کنند، می تواند تبعات مثبت فراوانی داشته باشد.

وی افزود: این نوع اقدامات نه تنها باعث دلگرمی و شادابی پیشکسوتان عرصه ورزش در جزیره خارگ می شود بلکه باعث خواهد شد جوانانی که تازه وارد ورزش قهرمانی شده اند با روحیه و انگیزه مضاعفی به تمرین و تلاش بپردازند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر خارگ تصریح کرد: هر چه پیشکسوتان ورزش خارگ مورد حمایت و توجه قرار گیرند، جوانان خارگی هم برای ادامه راه قهرمانی این بزرگان ترغیب می شوند. اگر هم این نسل قدیمی از قهرمانان به فراموشی سپرده شوند، جوانان هم رغبتی برای حضور مداوم و مستمر در ورزش نخواهند داشت.

 

گیوی در ادامه خاطر نشان کرد: حمایت از پیشکسوتان ورزش جزیره خارگ و استفاده از ظرفیت های غنی آنها می‌تواند اتاق فکری باشد تا بسیاری از اندیشه‌ها، تفکرات، دانش‌‌ها و روش‌های ارزشمندی که کم کم در حال فراموشی هستند در این جزیره ماندگار شود.

 

به گزارش خبرنگار خارگ نیوز، در طی این مراسم از زحمات عبداله سنامیری، خلیل نوراباد و عباس ابتدایی تجلیل بعمل آمد. 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید