کد خبر : ۴,۹۳۷
۱ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲
 در این حکم خطاب به آقای عباس رجب‌خانی آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی از تاریخ صدور این حکم به عنوان رییس منطقه عملیاتی خارگ منصوب می گردید. امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های منابع سازمانی موجود منطقه و در راستای اهداف و برنامه‌های تولید صیانتی و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در ایفای وظایف و مسئولیت‌ها موفق و مؤید باشید.
 
در این حکم بخشی از وظایف وی به شرح زیر اعلام شده است:
 
1- برنامه‌ریزی، ساماندهی، کنترل و ارزیابی و هماهنگی کلیه فعالیت‌های جاری و در دست اقدام منطقه اعم از فعالیت‌های عملیاتی، اجرایی و پشتیبانی به منظور تحقق استراتژی‌ها و مأموریت‌های محوله به منطقه به‌ویژه بهره‌برداری، تولید، ذخیره‌سازی، انتقال و صادرات نفت و گاز.
 
2-انتخاب و استفاده بهینه از منابع و ظرفیت‌های سازمانی و تلفیق مناسب آنها به منظور دستیابی به برنامه‌های تولید صیانتی و پایدار.
 
3- رسیدگی به کلیه اسناد و مدارک مالی، اداری، تدارکاتی و کالا ، پیمانی و فنی و مهندسی به منظور حصول اطمینان از صحت و اصالت آنها و برحسب مورد تایید و امضاء آنها در حدود اختیارات منطقه.
 
4-پیگیری‌های مستمر ازطریق واحدهای مربوطه در ستاد به منظور تأمین به موقع نیازها و ملزومات منطقه به حوزه‌های مالی، سازمانی، تدارکاتی، اداری و پشتیبانی به جهت پاسخگویی به برنامه‌های تولید.
 
5-بازدیدهای مستمر از کلیه تأسیسات و تجهیزات منطقه و سکوها به منظور حصول اطمینان از بازرسی‌های فنی و عملکرد مناسب آنها و عندالزوم ارایه طرح‌های بهبود جهت پایداری در تولید و یا پیگیری برای رفع موانع و مشکلات موجود.
 
6-همفکری و همکاری با سایر مسئولان و کارشناسان تحت نظر در رابطه با رسیدگی به عملیات و تولید و انتخاب مناسب‌ترین راه‌حل برای برون رفت از انحراف‌های احتمالی از برنامه‌های تعیین شده.
 
7-رسیدگی و کنترل برنامه‌های تعمیراتی منطقه هماهنگ با واحدهای ستادی در تهران و درصورت لزوم پیگیری و هماهنگی برای رفع موانع برای اجرای به موقع برنامه‌های تعمیراتی.
 
8-همفکری و همکاری با سایر بخش‌ها به جهت پیش‌بینی طرح‌های ارتقاء و تقویت سامانه‌های HSE و رفع نقاط ضعف و آسیب‌پذیر تأسیسات و ابنیه و پیش‌بینی و اجرای طرح‌های پدافند غیرعامل در سطح منطقه و سکوهای تولیدی.
 
9-حصول اطمینان از اجرای کلیه برنامه‌های آموزشی و طرح‌های مانور در منطقه به جهت آمادگی کلیه تجهیزات و امکانات برای جلوگیری سریع از بروز و یا توسعه حوادث و اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی.
 
10- مسئول کنترل و تایید و ارایه یا ارسال گزارش‌های ادواری منطقه به ستاد و پاسخگو به مقامات و رده‌های سازمانی مافوق و مدیریت عامل و همچنین نهادها و ارگانهای کنترلی و نظارتی.
 
11- مسئول هماهنگی با نهادها و سازمان‌های انتظامی، لشکری و کشوری در منطقه به جهت حسن روابط فیمابین در راستای تأمین منافع و اجرای برنامه‌های شرکت.
 
ضمناً بدینوسیله از خدمات صادقانه، بی‌شائبه و ارزنده جناب آقای مهندس رحیمیه که طی سالیان متمادی در شرکت نفت فلات قاره ایران منشاء ارایه خدمات کم‌نظیری بوده و به افتخار بازنشستگی نایل خواهند آمد تقدیر و تشکر می‌گردد.
کلیدواژه ها: عباس رجب‌خانی 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید