کد خبر : ۴,۸۹۱
۱ دی ۱۳۹۵ ۱۵:۰۶
غلامرضا منوچهری در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت و انرژی کیش در جمع خبرنگاران در واکنش به فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی، با اشاره به دیدارهای خود با وی، اظهار کرد: من شخصا از ایشان خاطره زیادی دارم، چون معمولا سالی یک بار به دیدار ایشان می رفتم و در اواخر سال گذشته نیز جلسه ای طولانی داشتیم.
 
 
 
وی افزود: ایشان حدود یک ساعت درباره نفت، تجهیزات دریایی، مخازن و صادرات نفتی سوال کردند. با توجه به اینکه من در بخش آب و تاسیسات دریایی فعالیت داشتم متوجه میشدم که بسیار عمیق و با جزییات همه مسائل بخش انرژی و آب کشور را با علاقه دنبال می کردند و اگر پروژه ای تاخیر داشت اظهار نگرانی می کردند و اگر کاری قرار بود انجام شود و انجام نشده بود، ایشان این تصور را داشت که برای همه بخش های توسعه ای کشور به ویژه نفت و انرژی و آب و ... باید هدایت و راهبری و پیگیری کند.
 
 
 
معاون توسعه و مهندسی شرکت نفت ادامه داد: ایشان در ملاقات هایی که با وزرا، معاونان و ... داشتند، همیشه این مسائل را به تفصیل و ریز دنبال می کردند و این نشانگر آن بود که در سن 82 سالگی هم ذهن شان بسیار فعال بود و مسائل توسعه ای کشور را دلسوزانه دنبال می کردند.
 
 
 
منوچهری با اشاره به سفر اخیر آیت الله هاشمی رفسنجانی به جزیره خارک نیز، گفت: همین سفر اخیر به جزیره خارک، بیانگر علاقه و عشق ایشان به توسعه و سازندگی کشور بود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید