کد خبر : ۴۸,۸۹۹
۲ شهریور ۱۴۰۱ ۱۵:۵۶
توسعه استان بوشهر با حمایت و همراهی مردم رقم می‌خورد
خارگ نیوز: - استاندار بوشهر با اشاره به اینکه حضور مردم در صحنه همیشه تاثیرگذار است، گفت: توسعه استان بوشهر با حمایت و همراهی مردم رقم می‌خورد.
به گزارش خارگ نیوز، احمد محمدی‌زاده صبح چهارشنبه در آئین آغاز عملیات اجرایی پل بزرگ درودگاه با گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: امروز شاهد اجرای یک پروژه در راستای تحقق مطالبه دیرینه مردم روستای درودگاه هستیم.
 
وی با تقدیر از حضور مردم روستای درودگاه در این مراسم بیان کرد: فرماندهانی از همین منطقه در دوران دفاع مقدس نقش مهمی را بر عهده داشتند و در این بخش ۱۶۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی شده است که بیانگر نقش مردم در دفاع مقدس است.
 
استاندار بوشهر تاکید کرد: مردم این منطقه منشأ خلق اتفاقات بزرگی بوده‌اند و در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شاهد رشادت‌ها و شجاعت مردم بودیم و مردم از انقلاب و نظام به دفاع پرداختند.
 
وی با اشاره به اینکه امام خمینی به پشتوانه مردم انقلاب را به پیروزی رساند و یک حکومت مردمی تشکیل داد اضافه کرد: این نظام متعلق به مردم است و هر کاری را باید به کمک و همراهی مردم پیش ببریم. این کارها از جنگ سخت‌تر نیست.
 
محمدی‌زاده افزود: شما مردم پیشکسوتان جهاد و شجاعت هستید و ثروت این کشور شما مردم هستید و این انقلاب و حکومت متعلق به شما است و افتخار می‌کنیم که بتوانیم نوکری شما را بکنیم.
 
وی با اشاره به اینکه تفکر بسیجی می‌تواند کارهای باقی مانده از ۱۰ سال پیش را در ۴۰ روز انجام دهد، افزود: کار بزرگی در کوتاه‌ترین زمان انجام شده است. وعده‌های خداوند حق است و شاهد تحقق وعده‌های خداوند هستیم.
 
استاندار بوشهر با بیان اینکه از دشمنان با موفقیت عبور می‌کنیم تصریح کرد: امید داریم که کارهای بهتری در این منطقه شاهد باشیم و از تصمیمات و برنامه‌ریزی‌ها برای منافع مردم حمایت می‌کنیم.
 
عملیات ساخت پل درودگاه به عنوان آرزوی دیرینه و مطالبه جدی مردم روستای درودگاه دشتستان به مناسبت هفته دولت با حضور نماینده دشتستان، استاندار بوشهر و دیگر مسئولان آغاز شد.
 
برای ساخت این پل ۱۶۴ متری که توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اجرا خواهد شد ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه می‌شود.
 
آئین آغاز عملیات اجرایی پل بزرگ درودگاه با استقبال کم نظیر مردم روستای درودگاه و برگزاری مراسم سنتی سنج و دمام همراه بود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید