کد خبر : ۴۸,۸۹۳
۲ شهریور ۱۴۰۱ ۰۹:۴۱
۹۳۹ پروژه عمرانی و اقتصادی در استان بوشهر افتتاح یا آغاز می‌شود
خارگ نیوز: استاندار بوشهر گفت: در هفته دولت امسال ۹۳۹ پروژه عمرانی و اقتصادی در استان بوشهر افتتاح یا آغاز می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز، احمد محمدی‌زاده صبح چهارشنبه در آئین غبارروبی گلزار شهدا به مناسبت هفته دولت افزود: شهدا به زندگی علاقه داشتند و بین شهادت و زندگی، شهادت را انتخاب کردند.
 
استاندار بوشهر اظهار داشت: راه و روش شهدا باید برای ما درس عبرت باشد و از خدمت صادقانه و مردانه شهدا به انقلاب و مردم درس عبرت بگیریم.
 
محمدی زاده با بیان اینکه تجربه موفق حضور مردم در دفاع مقدس امروز در جنگ اقتصادی یک امر مهم است تصریح کرد: امام خمینی با ورود مردم به دفاع مقدس همه معادلات نظامی را به نفع جمهوری اسلامی تغییر داد و با ورود مردم جنگ به نفع ایران تمام شد.
 
وی ادامه داد: امروز باید از تجربه موفق دفاع مقدس و حضور مردم در جنگ اقتصادی بیش از هر زمان دیگری استفاده و شرایط را برای حضور مردم در جنگ اقتصادی فراهم کنیم.
 
استاندار بوشهر گفت: می‌توانیم با استفاده از منابع مردمی و بخش خصوصی سالانه چندین هزار میلیارد تومان را در طرح‌های اقتصادی هزینه کنیم.
 
وی با تاکید بر مبارزه با فساد گفت: نهادهای اطلاعاتی و امنیتی استان را مأمور کرده‌ام افرادی که در ادارات موجب فساد می‌شوند شناسایی کنند و به شدت با این افراد برخورد می‌کنیم و نهایت تلاش خود را به کار می بریم تا جلوی فساد در دستگاه‌های اجرایی گرفته شود.
 
محمدی زاده بیان کرد: خدمت در دستگاه‌های اجرایی استان باید با تفکر بسیجی، انقلابی و جهادی باشد.
 
کد خبر 5571359

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید