کد خبر : ۴۸,۸۲۵
۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۰۶
پرداخت ۵۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی کم‌بهره ‌به خبرنگاران
خارگ نیوز: مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور از پرداخت ۵۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی کم بهره از دیگر خبرهای خوش به اصحاب رسانه خبر داد و گفت: خبرنگاران از خدمات و حمایت‌های مختلفی بهره‌مند می‌شوند.
به گزارش خارگ نیوز، مازیار هوشمند  در آیین تجلیل از خبرنگاران استان بوشهر با بیان اینکه این استان دارای رسانه‌های تاثیرگذار است اظهار داشت: مطبوعات استان بوشهر همواره در نمایشگاه ملی مطبوعات جز برترین‌ها معرفی شده‌اند که حمایت از رسانه محلی استان بوشهر یکی از اولویت‌ها است.
 
وی کمک به اصحاب رسانه استان بوشهر با این همه ظرفیت اقتصادی را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: در این راستا با تصویب شورای راهبردی پتروشیمی‌های پارس جنوبی رسانه‌های مکتوب و محلی این استان مورد حمایت ویژه قرار می‌گیرند.
 
وی اضافه کرد: از این پس آگهی‌های صنایع پارس جنوبی علاوه بر مطبوعات ملی در رسانه‌های محلی هم منتشر می‌شود و تمام شرکت‌ها و صنایع پارس جنوبی ملزم به اشتراک برای خرید مطبوعات محلی هستند.
 
مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور امنیت شغلی را مهم‌ترین دغدغه اصلی خبرنگاران دانست و تصریح کرد: برای تحقق این مطالبه برنامه‌های متعددی با استفاده از ظرفیت‌ها در دست اجرا است.
 
پرداخت 50 میلیون تومان تسهیلات بانکی کم بهره از دیگر خبرهای خوش به اصحاب رسانه استان بوشهر بود که افزود: اصحاب رسانه که در سامانه جامع رسانه‌های کشور ثبت‌نام و عضو شوند، از خدمات و حمایت‌های مختلفی بهره‌مند می‌شوند.
 
 
وی بیان کرد: خبرنگاران که موفق به دریافت اینترنت رایگان از سامانه وزارت ارتباطات نشده‌اند زمینه تامین آن فراهم شده است.
 
مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور از فراهم شدن ساختمان خانه مطبوعات بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: این ساختمان با همکاری معاون امور اقتصادی استانداری بوشهر تجهیز می‌شود.
 
ضرورت تشکیل خط مقاومت و نظام نوین رسانه‌ای انقلابی
 
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر هم در پیام تصویری به همایش تجلیل از خبرنگاران استان با بیان اینکه رسانه یک ابزار فوق‌العاده مهم در حیات و سرنوشت انسان است به رسانه جهان استکبار پرداخت و اظهار داشت: استکبارجهانی به دنبال محتوا سازی تحریف و انحرافی با ابزار رسانه در اذهان جامعه بزرگ جهانی به ویژه کشورهای انقلابی هستند تا همه را تسلیم اندیشه‌های جهان غرب سرمایه‌داری کنند.
 
آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری مدیریت فکر و اندیشه را از اهداف مهم جهان استکبار در تهاجم رسانه‌ای دانست و بیان کرد: جهان استکبار از دیرباز در اندیشه تسخیر اذهان و اندیشه‌های انسان‌ها بوده تا از این طریق افکار و اندیشه خود را به جامعه تزریق کند و انسان‌ها را بر قطاری بنشیند که ایستگاه آن تسلیم اندیشه‌های استکبار است.
 
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه تهاجم رسانه‌ای استکبارجهانی با پوشش گسترده این گونه در جهان بی‌سابقه است گفت: در این راستا برای نجات انسان‌ها نیاز به تشکیل، خط مقاومت و نظام نوین رسانه‌ای انقلابی است.
 
وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران توانست تحول شگرف در عرصه رسانه ایجاد کند که تجلی آن خبرنگاران به عنوان اصحاب رسانه انقلابی هستند به همین سبب باید خط مقاومت رسانه‌ای و جبهه‌ رسانه‌ای ایجاد شود.
 
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر حمایت از خبرنگاران را یک ضرورت دانست و تصریح کرد: در این راستا لازم است نظام‌سازی رسانه و توسعه دانش و مردمی کردن رسانه در اولویت قرار گیرد تا هر ایرانی یک رسانه برای ارائه اسلام، حمایت از انقلاب و جهاد تبیین باشد.
 
وی افزود: استان بوشهر همواره دارای رسانه‌های انقلابی، مردمی است که این مایه افتخار و عزت هستند
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید