کد خبر : ۴۸,۷۴۵
۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۰۸
تاریخ رسانه استان بوشهر در قالب کتاب مستند تدوین و چاپ شود
خارگ نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر خواستار ایجاد صندوق تعاون حمایت از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان شد و گفت: تاریخ رسانه استان بوشهر در قالب کتاب مستند تدوین و چاپ شود.
به گزارش خارگ نیوز، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری بعد از ظهر چهارشنبه در نشست با فعالان رسانه‌ای استان بوشهر اظهار داشت: خبرنگاران نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری در جامعه هستند و هر روز شاهد افزایش این نقش و تأثیر هستیم.
 
وی با اشاره به جایگاه رسانه‌ها در عرصه مدیریت و معماری اندیشه و افکار اضافه کرد: در شرایط کنونی بزرگترین تهاجم رسانه‌ای را توسط جهان استکبار به جهان بشریت هستیم.
 
امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه جهان استکبار با تمامی ابزار پیشرفته و امکانات تهاجمی با حجم بالا اعتبارات مالی جهان بشریت را نشانه گرفته است افزود: هدف جهان استکبار در تهاجم رسانه‌ای و فرهنگی چپاول ثروت و تسلط بر منابع قدرت کشورها است.
 
وی از دیگر اهداف جهان استکبار در تهاجم رسانه‌ای به مهندسی افکار انسان‌ها و تسلیم کردن آنها در برابر اهداف مورد نظر اشاره کرد و ادامه داد: خط مقدم مقابله با تهاجم رسانه استکبار، و خط مقاومت رسانه‌ای جهان اسلام و آزادی‌خواه ایجاد و تقویت شود.
 
آیت‌الله صفایی بوشهری خواستار ایجاد خط مقاومت اقتصادی و ایجاد خط مقاومت رسانه‌ای شد و تاکید کرد: حفظ هویت دینی و ملی و افشای توطئه دشمن نمونه‌ای از جهاد حرفه‌ای است.
 
وی خواستار ایجاد صندوق تعاون حمایت از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان بوشهر شد و اضافه کرد: اینجانب در صندوق یاد شده عضو می‌شوم.
 
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر تشکیل تعاونی مسکن ویژه خبرنگاران بیان کرد: مجتمع جامع آموزشی، فرهنگی، تفریحی، رفاهی مجهز به امکانات لازم ویژه خبرنگاران استان بوشهر ایجاد و راه‌اندازی شود.
 
صفایی بوشهری تشکیل اتاق اقتصادی در رسانه برای تولید ثروت در حمایت از اصحاب رسانه را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: با توجه به نقش خبرنگاران در ادوار مختلف تاریخی استان بوشهر، تاریخ رسانه استان بوشهر در قالب کتاب مستند در این حوزه تدوین و چاپ شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید