کد خبر : ۴,۸۷۰
۱ دی ۱۳۹۵ ۱۴:۵۳
 در راستای برگزاری برنامه های هفته شوراهای آموزش وپرورش از رئیس شعبه تامین اجتماعی خارگ به جهت کمک در تجهیز نمودن کارگاه موتور های دریایی هنرستان خلیج فارس منطقه با حضور رئیس وکارکنان اداره آموزش وپرورش در منزل وی تقدیر بعمل آمد .
 
 
رضا برمک رئیس اداره آموزش وپرورش خارگ در این نشست که در منزل این خیر خارگی انجام شد ضمن تبریک وگرامیداشت هفته شوراهای آموزش وپرورش بیان کرد : با توجه به تذکرات خداوند درآیات کتاب وحی در خصوص خسران انسانها در این دنیا واینکه انسانها با انجام دادن اعمال صالح از خسران نجات پیدا می کنند پس انجام دادن کار خیر خصوصا در امر مدرسه سازی ومدرسه یاری راه نجاتبخش انسانها ورسیدن به قرب الهی است .
 
 
رئیس اداره آموزش وپرورش در ادامه افزود : کسی که عمل صالح انجام دهد حیات طیبه خواهد داشت و یکی دیگر از ثمرات عمل صالح این است که انسان را محبوب دلها می کند و در قیامت در امان هستند و پاداش مضاعف خواهند گرفت.
 
وی افزود: به خیرین مدرسه یار ومدرسه ساز باید تبریک گفت که به طور ویژه مورد لطف خداوند قرار گرفته اند زیرا سرمایه گذاری جاودان انجام داده اند.
 
 
رضا برمک در ادامه عنوان کرد : کسی که در امر مدرسه سازی و مدرسه یاری کمک و خیرات می کند بی شک در ساخت آینده برای نسل امروزو نسلهای آتی نیزموثر بوده است چرا که در مدارس آینده سازان میهن اسلامی تحصیل کرده وتربیت می شوند .
 
 
وی در خصوص وجود پر خیر وبرکت خیرین مدرسه ساز ومدرسه یار در جامعه اسلامی گفت :خیرین مدرسه ساز ومدرسه یار از سرمایه های ارزشمند نظام جمهوری اسلامی بوده و نظام تعلیم تربیت مرهون فداکاریها وزحمات این عزیزان است .
 
 
در این نشست رئیس اداره آموزش وپرورش با اهدای لوح سپاس از زحمات این خیر ارزشمند تقدیر وتشکر نمود .

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید