کد خبر : ۴,۸۶۴
۱ دی ۱۳۹۵ ۱۴:۵۰
،عبدالمجید مصلح، مسئول قرارگاه دانشجویی راهیان نور استان بوشهر با اشاره به نقش ویژه جزیره خارگ در شناساندن استان بوشهر در عرصه دفاع مقدس، ابراز کرد: باید در کنار پرداختن به راهیان نور جنوب، توجه ویژه ای را نیز به راهیان نور دریایی جزیره خارگ در استان بوشهر داشت.
 
 
وی افزود: علی رغم حماسه های زمینی و دریایی بزرگی که در خارگ اتفاق افتاده است، متاسفانه این جزیره در کشور شناخته شده نیست و این ناشی از ضعف ما مسئولان استان بوده است.
 
 
مسئول قرارگاه دانشجویی راهیان نور استان بوشهر گفت: درخواست هایی را از برخی استان ها برای اعزام دانشجویان به راهیان نور دریایی جزیره خارگ داشته ایم اما باید در آینده ای نزدیک بررسی شود که چه میزان ظرفیت برای اعزام دانشجویان دانشگاه های کشور وجود دارد.
 
 
مصلح گفت: اعزام دانشجویان دانشگاه های استان بوشهر به راهیان نور دریایی جزیره عملیاتی خ در نیمه دوم اسفندماه صورت می گیرد.
 
 
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر تصریح کرد: دانشجویانی که از ظرفیت سه شانزدهم عدم حضور خود در کلاس های درس استفاده نکرده اند می توانند به بدون هیچ مشکلی به راهیان نور جنوب اعزام شود و در غیر این صورت غیبت دانشجویان دانشگاه خلیج فارس بوشهر موجه نخواهد بود.
 
 
مصلح در پایان گفت: جلسه آینده قرارگاه راهیان نور دانشجویی استان بوشهر در جوار یادمان هشت شهید گمنام اردوگاه فاطمه زهرا(س) مارد واقع در آبادان برگزار خواهد شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید