کد خبر : ۴۸,۵۳۹
۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۰۲
خسارت‌های آسیب‌دیدگان از سیل اخیر در استان بوشهر جبران شود
خارگ نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: خسارت وارده به خانواده‌های آسیب‌دیده از سیل جبران و مشکلات کشاورزان صدمه دیده از این حادثه برطرف شود.
به گزارش خارگ نیوز، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید نگاه ویژه‌ای داشته باشیم.
 
وی ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: در استان بوشهر شاهد توجه خاص مردم متدین و ولایت‌مدار استان به فرهنگ اسلامی هستیم که شایسته تقدیر است.
 
امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم توجه به پیوست فرهنگی برای همه بخش‌ها و حوزه‌های مورد نظر استان بیان کرد: بر اساس شاخص‌ها و پیوست نگار فرهنگی برنامه و درگاه آن نوشته، تدوین و عملیاتی شود.
 
وی ادامه داد: در حجریان سیل اخیر شاهد هماهنگی و اتحاد همگانی در رسیدگی به آسیب‌دیدگان بودیم که باید خسارت وارده به خانواده‌های آسیب‌دیده از سیل جبران و مشکلات کشاورزان صدمه دیده از این حادثه برطرف شود.
 
آیت‌الله صفایی بوشهری با تسلیت ایام ماه محرم تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران شعاع روشن و یک تجلی از قیام آسمانی عاشورا و یک انقلاب مقدس با ریشه در کربلا حسینی است.
 
وی با بیان اینکه نهضت و قیام امام حسین علیه‌السلام محدود به زمان خاصی نیست اظهار داشت: قیام عاشورا یک فرهنگ جهانی برای همه ادوار مختلف در نمایش حق در تمام تاریخ است.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر قیام عاشورا را خورشید پر فروغ و بی‌غروب دانست و تصریح کرد: اگر شما می‌بینید نام و نشان و حقیقتی از اسلام باقیمانده در پرتو قیام آسمانی عاشورا و نهضت عرشی حسینی است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید