کد خبر : ۴,۸۵۰
۱ دی ۱۳۹۵ ۱۴:۴۱
آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی پیش از ظهر چهارشنبه در ادامه برنامه‌های خود در جزیره خارگ بازدید را از شرکت نفت فلات قاره داشت و در جریان فعالیت‌های این شرکت قرار گرفت.
 
 
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در این بازدید اظهار داشت: جزیره خارگ نقش بسیار مهمی در تولید و همچنین صادرات نفت ایران دارد و قطب اقتصادی کشور محسوب می‌شود.
 
 
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در این بازدید اظهار داشت: شرکت نفت فلات قاره ایران یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده نفت و گاز دریایی جهان است.
 
 
حمید بورد اضافه کرد: این شرکت وظیفه استخراج و بهره‌برداری از میادین نفتی و گازی کشور در طول بیش از هزار و ۲۰۰ کیلومتر از گستره آب‌های خلیج فارس (به استثنای پارس جنوبی و شمالی) و همچنین دریای عمان را با پیشینه نیم قرن تجربه بر عهده دارد.
 
 
وی خاطرنشان کرد: افزایش برداشت از میادین مشترک یکی از مهمترین اهداف و برنامه‌های شرکت نفت فلات قاره ایران است.
 
 
به گزارش خبرنگار نخ نیوز، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح چهارشنبه در سفری دو روزه وارد استان بوشهر شده و در اولین برنامه خود بازدیدی را از جزیره خارگ داشته است.
 
 
بازدید از تاسیسات نفتی و پتروشیمی، دیدار با مسئولان و دانشجویان دانشگاه آزاد و دیدار و گفتگو با اهالی جزیره خارگ از جمله برنامه‌های آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در جزیره خارگ است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید