کد خبر : ۴۸,۴۷۵
۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۳۳
بخشدار ویژه خارگ سالروز سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را تبریک گفت
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ طی پیامی سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش خارگ نیوز، محمدرضا دشتی زاده بخشدار ویژه خارگ در پیامی سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی(ره) را تبریک گفت متن تبریک به شرح ذیل است:

هرجا مردم در صحنه بوده اند انقلاب پویا و با نشاط به حرکت خود ادامه داده است.انقلاب اسلامی برآمده از اعتقادات و اراده های مردم ایران بوده و بی تردید حفظ و تداوم این نهضت شکوهمند و الهی نیز نیازمند حضور مستمر و مشارکت مردم در صحنه های مهم و حساس است.

 

این نهاد مقدس و مردمی، مبلغ و تبیین‌گر آرمان‌های اسلامی و انقلابی است.

 

رسالت اصلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یادآوری و زنده نگهداشتن ایام الله هست و مسئولیت برنامه ریزی، هماهنگی، سیاستگذاری، نظارت و اجرای مراسم و مناسبت های انقلابی را عهده دار می باشد و نقش موثری در راستای فرهنگ سازی مناسبت ها و جریانات انقلابی ایفا می کند.

 

حضور میلیونی مردم در یوم الله های مختلفی که نماد ظلم ستیزی و استکبار ستیزی است نشان می دهد که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بسیج عمومی مردم نقش قابل قبولی ایفا کرده است.

 

این شورا همواره در صف مقدم دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی و عزیز قرار داشته و دارد.

اینجانب ضمن تبریک سالروز تاسیس این نهاد بعموم ملت شریف و مسلمان جزیره راهبردی خارگ تبریک و تهنیت عرض کرده و از تلاش های خالصانه این نهاد مقدس جمهوری اسلامی ایران در این جزیره مقاوم صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و دوام توفیقات این نهاد مقدس را از خداومند منان مسئلت می نمایم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید