کد خبر : ۴۸,۳۰۱
۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۱۶
حراست‌ها الگویی از امانت‌داری، پاک‌دستی، صداقت و سلامت کاری هستند
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت:امروزه حراست باید بیشترین عامل و سرآمد در امانت داری، پاک‌دستی، صداقت و سلامت کاری شناخته شود و به عنوان الگویی برای سایر کارکنان در مجموعه ها و دستگاه های اجرایی باشد.

به گزارش خارگ نیوز، محمدرضا دشتی زاده در نشست با مدیر حراست شرکت پایانه های نفتی ایران اظهار داشت:امروزه حراست باید بیشترین عامل و سرآمد در امانت داری، پاک‌دستی، صداقت و سلامت کاری شناخته شود و به عنوان الگویی برای سایر کارکنان در مجموعه ها و دستگاه های اجرایی باشد.

 

وی افزود: از وظایف ذاتی حراست‌ها، توانایی پیشگیری از تخلفات و کمک به تصمیم‌سازی مدیران در زمان ایده‌آل است و به همین دلیل است که حراست‌ها را یکی از بازوهای اصلی مدیران در مجموعه ها می‌دانند.

 

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: در کنار هم افزایی حوزه اشراف به‌روز، که لازمه کار حراست است نیازمند آن هستیم هدایت محیط ها را در دستور کار قرار داده و این هدایت باید اثر بخش باشد، مرحله اشراف و هدایت در حوزه‌های صنعتی نیازمند یک مرحله تکمیلی یعنی «مرحله اقدام» است.

 

در ادامه این نشست سید بهمن موسوی نیز اظهار کرد: با هدف توانمندسازی و آموزش نیروی انسانی و شتاب بخشی جهت تکمیل پروژه‌های حراستی خواهیم بود.

 

وی افزود: با توجه به ماهیت فعالیت‌های حراست که بر ارائه خدمات به بخش‌های مختلف صنعت نفت استوار می‌باشد، اقدامات بسیار مناسبی در آتی جهت توامند سازی نیروی انسانی صورت خواهد گرفت.

 

رئیس حراست پایانه های نفتی ایران از مجموعه فعالیت‌های حرفه‌ای حراست شرکت پایانه های نفتی ایران، تصریح کرد: شفاف‌سازی و تعامل به‌منظور تسهیل در دستیابی به اهداف تعیین شده کمک شایانی به روند پیشرفت و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی دارد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید