کد خبر : ۴۷,۴۷۱
۲۲ تیر ۱۴۰۱ ۲۳:۰۶
وصول مطالبات شهرداری از شرکت های نفتی در سایه تعامل و قانون
خارگ نیوز: شهردار خارگ با اعلام این خبر افزود : شهرداری خارگ همواره پیگیر احقاق حقوق قانونی شهرداری و شهروندان بوده است.
به گزارش خارگ نیوز و به نقل از روابط عمومی ، امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ ، شعیب بحرینی شهردار خارگ با اعلام این خبر افزود : شهرداری خارگ همواره پیگیر احقاق حقوق قانونی شهرداری و شهروندان بوده است.
 
شعیب بحرینی در ادامه افزود : در ادامه پیگیری مطالبات شهرداری از شرکت های نفتی عصر امروز جلسه ای مشترک بین شهرداری و مدیران شرکت نفت فلات قاره تشکیل شد و مقرر شد پس از انجام بررسی های کارشناسی عوارض قانونی پرداخت گردد.
 
شهردار خارگ با اشاره به منابع درآمدی شهرداری گفت : یکی از منابع درآمدی شهرداری جهت ارایه خدمات مطلوب به شهروندان وصول عوارض از شرکت های نفتی است که در سایه تعامل دو سویه بین شهرداری و شرکت های نفتی این امر در مسیر قانونی خود قرار گرفته است.
 
یوسف وطن دوست رییس شورای اسلامی شهر نیز در این دیدار با تاکید بر لزوم ارایه خدمات مطلوب به شهروندان گفت : مبنای بسیاری از طرح ها و پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری در سطح شهر بر درآمد های محلی استوار است.
وطن دوست در ادامه افزود : انتظار می‌رود شرکت های نفتی نیز در پرداخت به موقع عوارض همکاری لازم را با مدیریت شهری داشته باشند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید