کد خبر : ۴۶,۹۹۰
۱۲ تیر ۱۴۰۱ ۱۴:۵۲
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: آموزه‌های فرهنگ عفاف و حجاب باید در قالب منابع درسی و از همان مقطع ابتدایی در وجود دانش‌آموزان نهادینه شود.
منصور احمدی در جلسه کارگروه عفاف و حجاب استان که با موضوع " زیست عفیفانه " در سالن جلسات شهید حیدریان برگزار شد، با اشاره به احصاء ۷۴ مصوبه در حوزه زیست عفیفانه و ابلاغ آن به دستگاه‌های اجرایی استان، اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی به ویژه دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی باید در خصوص اجرای دقیق این مصوبات اهتمام داشته باشند.
 
وی با اشاره به اینکه خوشبختانه وضعیت رعایت مصادیق عفاف و حجاب در لرستان، بسیار مناسب‌تر از سایر استان‌های کشور است، تصریح کرد: نیازمند آن هستیم که با وحدت رویه و برنامه‌ریزی دقیق، ناهنجاری‌های موجود را نیز کاهش داده و وضعیت موجود را به سمت بهتر شدن ارتقاء دهیم.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان بیان کرد: یکی از راهکارهای تبیین فرهنگ زیست عفیفانه در سطح جامعه، جدی گرفتن اَمر به عفاف در دستگاه‌های اجرایی است و انتظار می‌رود همگی ما به عنوان خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی نسبت به رعایت دقیق آموزه‌های دینی تاکید شده در حوزه عفاف و حجاب همت و توجه ویژه‌ای داشته باشیم.  
 
به گزارش ایسنا، در این جلسه مصوباتی جهت ابلاغ به دستگاه‌های اجرایی به تصویب حاضران رسید.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید