کد خبر : ۴۶,۶۹۳
۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۹:۳۱
طرح «پنجشنبه‌های نظارتی» در استان بوشهر اجرا می‌شود
خارگ نیوز: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر گفت: از این هفته طرح «پنجشنبه‌های نظارتی» در استان بوشهر اجرا می‌شود.

به گزارش خارگ نیوز، علی باستین صبح دوشنبه در نشست هماهنگی مدیران حوزه اقتصادی استان بوشهر اظهار داشت: یکی از اقدامات مهمی که در حوزه اقتصادی استان باید مد نظر قرار بگیرد، اطلاع‌رسانی دقیق عملکرد این حوزه است.

وی اضافه کرد: مدیران حوزه اقتصادی استان بوشهر باید ضمن بیان فعالیت و برنامه‌های در دست اجرا و ارتباط با مردم، از عملکرد خود دفاع کنند و نسبت به تبیین شرایط و تحولات اهتمام ورزند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر با اشاره به اهمیت برنامه محوری در توسعه اقتصادی اظهار داشت: برای نخستین بار توسعه اقتصادی استان بوشهر در قالب یک برنامه مدون و هدف‌دار و منطقی اجرا و دنبال می‌شود.

تسریع در اجرای طرح‌های اقتصادی

وی از تسریع در اجرای طرح‌های اقتصادی خبر داد و بیان کرد: این برنامه اقتصادی در کشور کم نظیر است و می‌تواند به‌عنوان الگو مد نظر قرار داشته باشد.

باستین با تأکید بر لزوم نظارت و بازرسی بر طرح‌های اقتصادی که از محل تسهیلات بانکی در حال اجرا هستند خاطر نشان کرد: از این هفته طرح «پنجشنبه‌های نظارتی» با هدف هزینه کرد صحیح تسهیلات تکلیفی و کمک به حل مشکلات سرمایه‌گذاران به اجرا در می‌آید.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید