کد خبر : ۴۶,۶۸۷
۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۹:۲۳
استان زرخیز بوشهر نباید حتی یک خانواده نیازمند ومستمند داشته باشد
خارگ نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: باید تلاش شود که در استان زر خیزی همچون بوشهر حتی یک خانواده نیازمند و مستمند وجود نداشته باشد.
به گزارش خارگ نیوز، آیت الله صفایی غلامعلی بوشهری عصر یکشنبه در مراسم آغاز توزیع دو هزار کولر گازی و هزار و ۵۰۰ دستگاه یخچال میان نیازمندان استان بوشهر اظهار داشت: کمیته امداد هدیه خدا به مردم ایران اسلامی است.
 
وی کمیته امداد را خوشنام، مؤثر و در همه مأموریت‌ها موفق دانست و بیان کرد: تلاش کمیته امداد و خیران نیکوکار برای تهیه لوازم ضروری سرمایشی نیازمندان اقدامی بزرگ و ارزشمند است.
 
امام جمعه بوشهر با تقدیر از خدمات صادقانه امدادگران خدوم و انقلابی این نهاد ارزشمند و یادگار پربرکت حضرت امام (ره) تصریح کرد: اگر مرسوم شود که مردم داری و خدمات مردمی هدف انسان‌ها باشد و با تمام وجود و جهادی عمل کنند آثار و برکات خوبی به همراه خواهد داشت.
 
آیت‌الله صفایی بوشهری تاکید کرد: باید همه ما در سایه وحدت و همدلی کاری کنیم که در استان زر خیزی همچون بوشهر حتی یک خانواده نیازمند و مستمند وجود نداشته باشد.
 
در راستای تأمین لوازم ضروری مددجویان نیازمند و با توجه به شرایط گرمای طاقت فرسا در استان بوشهر بیش از دو هزار کولر گازی و هزار و ۵۰۰ دستگاه یخچال فریزر به مبلغ بیش از ۴۰ میلیارد تومان تأمین و در حال توزیع میان نیازمندان هم استانی می‌باشد.
 
در پایان این مراسم از چهار نفر مددجوی تحت حمایت به نیابت حواله کولر گازی و یخچال خود را از دستان نماینده ولی فقیه در استان دریافت کردند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید