کد خبر : ۴۶,۴۸۲
۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۶:۴۱
حجت الاسلام عبدوس گفت: اجرای طرح اقتصادی دولت و تک نرخی شدن ارز به منظور جلوگیری از قاچاق فساد اقتصادی و آسیب‌های اجتماعی است.
امام جمعه موقت سمنان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان گفت: نتیجه جراحی اقتصادی سلامت اقتصاد است و باید سال‌ها پیش طرح ارز تک نرخی اجرا می‌شد.
 
حجت الاسلام عبدوس گفت: اقتصاد، ستون فقرات جامعه است و امروز که زمان جراحی اقتصادی است باید برنامه‌های دولت به طور منظم و روشن و صادقانه برای مردم تبیین و تشریح شود.
 
خطیب جمعه سمنان با بیان اینکه از فضای مجازی باید درست و آگاهانه استفاده شود گفت: متاسفانه مطالب بی پایه و اساس در بستر‌های فضای مجازی زیاد است که اگر هوشیار نباشیم بی شک در همه زمینه‌های دچار آسیب می‌شویم.
 
حجت الاسلام عبدوس گفت: یکی از گلایه‌های مردم گرانی‌ها ست، اما دولت در حال تلاش است با نظارت و برنامه ریزی بین قیمت‌ها تعادل ایجاد شود و امید است پس از چند ماه نتیجه آن سر سفره‌ها دیده شود.
 
امام جمعه موقت سمنان گفت: دشمن قصد دارد تاثیر بر افکار عمومی را در ابتدا با نمایه، سپس نشانه و در نهایت آن را تبدیل به نماد کند و این موج بدبینی رسانه‌ای دشمن، اگر به نماد تبدیل شود، حدف آن از افکار عمومی سخت است، پس مدام مسئولان واقعیت‌ها و برنامه‌ها را برای مردم توضیح دهندو شفاف سازی کنند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید