کد خبر : ۴۶,۴۶۰
۲ تیر ۱۴۰۱ ۱۹:۵۵
چهاردهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش از ۶ تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین برپا می شود.
احمد خورگامی مدیرعامل شرکت  نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین گفت: برگزاری نمایشگاه‌ها نقش مهمی را در معرفی توانمندی‌های تولیدکنندگان و دست اندرکاران حوزه فرش دستباف ایفا  و بستر مناسبی را برای نمایش آفرینش زیباترین، جذاب‌ترین و ارزشمندترین دستبافته‌های زنان و مردان هنرمند ایرانی فراهم می‌کند.
 
چهاردهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش از  ۶ تا ۱۰ تیر ماه به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.
 
 بیش از ۳۰ تولید کننده و فعال حوزه فرش دستباف از استان‌های آذربایجان شرقی، قم، زنجان، چهارمحال و بختیاری، قزوین و تهران محصولات و تولیدات خود را در زمینه فرش‌های تمام ابریشم، گبه، گلیم، فرش بیجار، قالی‌های روستایی و عشایری و فرش بختیاری عرضه خواهند کرد.
 
 آشنایی مردم با این هنر ملی، حمایت از تولید کنندگان داخلی، حمایت از صنعت و تولید ملی و ارج نهادن به هنر فاخر و ارزشمند قالیبافان فرش دستباف ایرانی، ایجاد فضایی جهت برقراری ارتباط مستقیم بین مصرف کننده و تولید کننده از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
 
طی مدت برگزاری چهاردهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین پذیرای بازدید هم استانی‌ها خواهیم بود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید