کد خبر : ۴۶,۴۳۲
۲ تیر ۱۴۰۱ ۱۹:۲۷
همزمان با دومین روز از هفته قوه قضائیه طرح قرارگاه اجتماعی زندان با حضور مسئولان دستگاه‌های عضو در زندان مرکزی مشهد رونمایی شد.
جانفدا گفت: زندان و زندانی تنها مسئله سازمان زندان‌ها و قوه قضاوئیه نیست و تمام ارکان جامعه در این خصوص مسئول هستند و باید ادای تکلیف کنند، چرا که زندانی محصول همین جامعه است و بنا به سخن شهید همت ما در قبال تمام کسانی که راه کج می‌روند مسئولیم.
 
مدیرکل زندان‌های خراسان رضوی گفت: از این رو با ابلاغ سیاست‌های سازمان زندان‌ها مبنی بر استفاده از همه ظرفیت‌های اجتماعی در پیشبرد اقدامات اصلاحی و تربیتی، الحمدلله شاهد حضور و نقش آفرینی نهاد‌های متولی و گروه‌های جهادی در ارائه خدمت به زندانیان و خانواده هایشان هستیم.
 
او گفت: در همین راستا و با هدف متمرکز نمودن خدمات حمایتی برون‌سازمانی به جامعه هدف و بهره برداری هدفمند و متناسب با نیاز زندانیان و خانواده آنان از ظرفیت‌های اجتماعی و همچنین فعال کردن تمام ارکان جامعه در حوزه خدمات حمایتی زندانبانی، با ابتکار اداره کل زندان‌های خراسان رضوی و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، طرح قرارگاه اجتماعی زندان تدوین و با تعریف ۷ ماموریت در خصوص زندانیان و ۶ ماموریت ویژه خانواده زندانیان در ۸ کارگروه تخصصی با عضویت ۴۰ دستگاه دولتی در زندان مرکزی مشهد رسماً رونمایی شد و آغاز به کار کرد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید