کد خبر : ۴۶,۴۰۸
۱ تیر ۱۴۰۱ ۲۳:۳۶
بخشدار ویژه خارگ در پیامی فرارسیدن هفته قوه قضائیه را تبریک گفت
خارگ نیوز: بخشدار ویزه خارگ هفته قوه قضائیه را تبریک گفت.

به گزارش خارگ نیوز، محمدرضا دشتی زاده بخشدار ویزه خارگ هفته قوه قضائیه را تبریک گفت.

 

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

 

قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری به عنوان رکن اساسی نظام، مسوولیت خطیر و حساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده‌دار است.

شهید بهشتی و یارانش با نثار خون پاک خویش، اسلام و انقلاب اسلامی را بیمه کردند و پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مستحکم و با شهادت شان مسیر روشنی فرا روی دوستداران و شیفتگان انقلاب گشودند.

هفته قوه قضائیه و گرامیداشت حادثه هفتم تیر فرصت مغتنمی برای به نمایش گذاشتن دستاوردهای انقلاب، تکریم مقام شهیدان بزرگوار انقلاب اسلامی و محکوم کردن توطئه‌های استکبار جهانی علیه مردم انقلابی و آگاه ایران اسلامی است.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی (ره) و هفتاد و دو تن از یاران امام راحل (ره)، هفته قوه قضائیه را به همه خدمتگزاران و مسئولان قضائی جزیره راهبردی خارگ تبریک عرض نموده و امیدوارم در انجام خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیاده نمودن عدالت با استعانت از انوار نورانی قرآن کریم در سایه رهبری مقام عظمای ولایت (مدظله العالی) موفق و کوشا باشید.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید