کد خبر : ۴۶,۱۷۸
۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ۲۳:۰۹
مشاغل خانگی مورد حمایت قرار می‌گیرند
خارگ نیوز: رئیس کمیسیون عمران شهرداری خارگ در حاشیه بازدیدی که با حضور شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر از یک کارگاه تولیدی در حال احداث صورت گرفت ، گفت : کارگاه های تولیدی کوچک به عنوان یکی از مولفه های مهم در بحث اقتصاد خانوار نقش مهمی ایفا میکنند.
به گزارش خارگ نیوز، دکتر علیپور رئیس کمیسیون عمران شهرداری خارگ در حاشیه بازدیدی که با حضور شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر  از یک کارگاه تولیدی در حال احداث صورت گرفت ، گفت : کارگاه های تولیدی کوچک به عنوان یکی از مولفه های مهم در بحث اقتصاد خانوار نقش مهمی ایفا میکنند.
 
علیپور در ادامه بازدید از کارگاه تولیدات محصولات باغی گفت : این کارگاه از سوی یکی از بانوان کارآفرین شهر در حال احداث بوده که نیاز مند حمایت  می‌باشد.
 
مهندس گیوی نائب رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر نیز طی این بازدید با اشاره به نقش مهم بانوان در اقتصاد خانواده گفت : بانوان کارآفرین جزیره میتوانند نقش موثر و تأثیر گذاری را در توسعه اقتصاد خانواده ایفا کنند که نمونه بارز آن مزرعه کشت سبزیجاتی است که به همت بانوی کارآفرین خارگی احداث شده و بخشی از نیاز جزیره به سبزیجات تازه را در شرایطی که گاها تردد ها دچار اختلال می‌شود ایفا می‌کند.
 
سمیه گیوی با تاکید بر حمایت از مشاغل خانگی زود بازده گفت : مجموعه شورای اسلامی شهر از همه ظرفیت خود جهت حمایت و توسعه کارکاهذ های کوچک،مشاغل خانگی و زود بازده استفاده میکند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید