کد خبر : ۴,۵۸۱
۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۳:۱۳
به گزارش خارگ نیوز، قیصر بهزادی رییس امور ورزش شرکت پایانه های نفتی ایران اظهار کرد : ستاد نوروزی شرکت پایانه های نفتی ایران در جزیره خارگ از ۲۵ اسفند ماه با دستور مدیرعامل و مدیر خدمات پشتیبانی شرکت پایانه های نفتی ایران در محل قرارگاه فرهنگی شرکت پایانه نفتی خارگ با همکاری تمامی ادارات و بخش های پایانه نفتی خارگ تشکیل شد .
 
 
وی افزود : در حوزه ورزش باتوجه به حساسیت مدیر خدمات پشتیبانی شرکت پایانه های نفتی ایران برنامه ریزی مدون صورت گرفته است که روزانه شاهد برگزاری مسابقات متنوع در حوزه فعالیت های ورزشی می باشیم و جوایزی به رسم یادبود به برندگان این مسابقات از سوی امور ورزش شرکت پایانه نفتی خارگ اهدا خواهد شد .
 
 
بهزادی تصریح کرد : تمامی امکانات ورزشی و پرسنل امور ورزش پایانه نفتی خارگ بصورت آماده باش ۲۴ ساعته می باشند و با شیفت بندی صورت گرفته توسط این امور در حال خدمات رسانی به مهمانان نورزی در پایانه نفتی خارگ می باشیم .
 
 
وی در پایان با اشاره به فضای ورزشی متنوع در پایانه نفتی خارگ گفت : باتوجه به سیاست های شرکت پایانه های نفتی ایران در این پایانه امکانات ورزشی مانند سالن چند منظوره ، والیبال ، فوتسال ، هندبال ، شنا ، بیلیارد ، تیراندازی و ... آماده خدمت رسانی به مهمانان نورزی می باشد .

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید