کد خبر : ۴۵,۷۵۳
۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ۱۸:۳۱
پروژه‌های تولید آب و برق در استان بوشهر حمایت ویژه می‌شوند
خارگ نیوز: استاندار بوشهر گفت: به منظور رفع کمبودها در استان، پروژه‌های تولید آب و برق در استان بوشهر حمایت ویژه می‌شوند.
به گزارش خارگ نیوز، احمد محمدی‌زاده صبح سه‌شنبه در نشست با فرمانداران و مدیران آب و برق استان بوشهر اظهار داشت: مصرف آب و برق در ایام گرم سال افزایش می‌یابد و باید برنامه‌ریزی مناسبی برای کاهش مشکلات این حوزه داشته باشیم.
 
وی با بیان اینکه همه مسئولان باید برای رفع مشکلات مردم و تأمین نیازهای آنها پای کار باشند تصریح کرد: کارگروه تخصصی برای حل مشکلات تأمین آب و برق استان بوشهر تشکیل شود.
 
استاندار بوشهر خواستار پیگیری جدی مسائل و مشکلات حوزه آب و برق استان شد و خاطرنشان کرد: حذف انشعابات آب و برق غیرمجاز و مسدود کردن چاه‌های آب غیرمجاز با حکم قضائی باید در اولویت و در دستور کار قرار داشته باشد.
 
وی ادامه داد: به منظور تأمین برق مورد نیاز مردم حمایت ویژه‌ای را از احداث و راه‌اندازی نیروگاه‌های تولید برق از جمله طرح‌های احداث نیروگاه‌های خورشیدی و پروژه‌های تولید آب شرب و کشاورزی خواهیم داشت.
 
محمدی‌زاده با تأکید بر مدیریت مصرف آب و برق برای گذر از مشکلات و بحران‌ها در حوزه آب و برق خاطر نشان کرد: برای بهبود وضعیت آب و برق در استان همه باید همکاری لازم و مناسب را داشته باشند.
 
وی افزود: مدیریت مصرف بهترین و مؤثرترین راه برای جلوگیری از مشکلات در حوزه تأمین آب و برق است و در این راستا دستگاه‌های اجرایی و مشترکان در همه بخش‌ها، قبوض آب و برق مصرفی را به‌موقع پرداخت کنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید