کد خبر : ۴,۵۶۷
۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۳:۰۱
ناصر کرمی مدیرکل آموزش وپرورش استان بوشهردر سفر دو روزه خود به جزیره خارگ از نمایشگاه دفاع مقدس این منطقه و غرفه دست سازه های دانش آموزان خارگی دیدن کرد .
 
 
مدیرکل آموزش وپرورش استان بوشهر در خصوص لزوم زنده نگه داشتن یاد و خاطره جانفشانی ها و ایثارگریهای شهدای هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد : از رسالتهای بزرگ وخطیر آموزش وپرورش آشنا نمودن و درونی کردن اهداف وآرمانهای شهدای هشت سال دفاع مقدس است تا دانش آموزان نسل جدید که آن دوران را درک نکرده اند با فرهنگ شهادت ودفاع بیش از پیش آشنا شده و رهروی راه شهدا شوند .
 
 
ناصر کرمی تصریح نمود : : یکی از رموز موفقیت و پیروزی ایران در جنگ تحمیلی برادری و هم دلی رزمندگان بود به طوری که برادری خود را چنان زیبا ودوست داشتنی می یافتند که تا مدتها یاد خانه و خانواده خودرا فراموش می کردند .
 
 
وی در ادامه خاطر نشان کرد:از عوامل مهم وسرنوشت ساز در پیروزی ایران در جنگ تحمیلی اشتیاق زیاد رزمندگان به حضور در جبهه های حق علیه باطل بود به طوری که به صورت داوطلبانه و نیروهای مردمی در جبهه حضور داشتند .
 
 
مدیر کل آموزش وپرورش استان بوشهر درپایان ضمن تقدیر وتشکر ازبرگزار کنندگان نمایشگاه مذکور گفت : خطه بزرگ وسرافراز استان بوشهرمملواست از زنان ومردان دلیر وشجاعی که در همه اعصار وقرون از خاک پاک میهن اسلامی دفاع کردند و استان بوشهر این افتخار رادارد که درایام نوروز روزانه پذیرای بیش از 200نفرازهموطنانمان از سراسر میهن اسلامی ایران عزیز در قالب راهیان نور بوده که از منطقه جنگی جزیره خارگ که شاهراه اقتصادی ایران نیز نام دارد و به تعداد روزهای جنگ مورد حملات بمباران هوایی دشمن بعثی قرار گرفته است دیدن می کنند .

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید