کد خبر : ۴,۵۶۴
۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۵۸
عبدالکریم دانش‌آموز  اظهار کرد: راهیان نور دریایی جزیره خارگ یک فرصت برای آشنا کردن هر چه بیشتر نسل جوان کشور با رشادت‌های اهالی شریف جزیره خارگ و مقاومت‌های صورت گرفته توسط نیروهای نظامی، بسیجی و کارکنان صعنت نفت در جزیره خارگ در دوران دفاع مقدس است.
 
 
وی افزود: امسال چهار هزار و ٨٠٠ نفر از اقشار مختلف مردم ایران اسلامی زائر این کار عظیم فرهنگی در جزیره ایثار و مقاومت خارگ بودند که با برنامه‌ریزی صورت گرفته و همراهی و همکاری تمامی بخش‌ها و نهادها در جزیره خارگ میزبانی خوبی از این زائرین صورت گرفت.
 
 
دانش‌آموز تصریح کرد: راوی‌گری یکی از مهمترین بخش‌ها و راهبردی‌ترین قسمت‌های حضور این کاروان‌ها در جزیره خارگ بود که با حساسیتی که داشتیم در سال‌های اخیر روایت‌های تاثیر گذاری از نقش مقاومت مردم و تمامی کسانی که در این جزیره حضور داشتند روایت شد که تاثیرگذاری فراوانی داشته است.
 
 
وی افزود: از حمایت‌های بی دریغ فرمانده سپاه امام صادق(ع)، مسئولین و مردم خونگرم و مهمان نواز خارگ و همچنین از سردار فرمانده منطقه دوم ندسا که امسال شناورهای بزرگتر و با ظرفیت بیشتری را در بحث راهیان نور دریای خارگ قرار دادند تشکر می‌کنیم.
 
 
فرمانده سپاه ثارالله جزیره خارگ ادامه داد: امیدواریم با برنامه‌ریزی منسجم‌تر در سال آتی بتوانیم امکانات قابل قبول‌تری را به زائرین راهیان نور دریایی خارگ ارائه دهیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید