کد خبر : ۴۵,۶۰۰
۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۱۳
محرومیت‌ها در استان بوشهر در کنار ظرفیت‌های نفتی غیر قابل پذیرش است
خارگ نیوز: نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: باید نگاه ناصواب مسئولان حوزه نفتی به توسعه زیرساخت‌های مختلف استان بوشهر عوض شود چراکه این محرومیت‌ها در کنار این ظرفیت‌ها غیر قابل پذیرش است.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالکریم جمیری در نشست با مسئولان شرکت نفت و گاز گچساران در گناوه با اشاره به اینکه خطوط انتقال نفت از گناوه مشکلاتی ایجاد کرده است اظهار داشت: از گذر این خط لوله، کشور ارتزاق می‌کند ولی مردم شهرستان گناوه دچار مشکلات متعددی هستند.
 
نماینده بوشهر، گناوه، دیلم در مجلس شورای اسلامی توجه به جامعه پیرامونی را یکی از رسالت و وظایف مسئولان صنایع نفتی دانست و بیان کرد: مردم انتظار دارند مسئولان شرکت‌های نفتی در راستای خدمات‌رسانی به جامعه هدف نسبت به منطقه پیرامونی در راستای مسئولیت‌های اجتماعی توجه ویژه کنند.
 
عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولان نفتی برای مردم کم گذاشته‌اند گفت: با توجه به نگاه مقام معظم رهبری و دولت آیت‌الله رئیسی ، مردم انتظار دارند خدمات جهادی و انقلابی انجام شود و دیگر نمی‌توانند ببینند برای آنان کم گذاشته‌اند.
 
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم از مسئولان صنایع نفت گلایه دارند افزود: این همه تأسیسات نفتی در منطقه وجود دارد مردم گلایه دارند که حق آلایندگی دریافت نمی‌کنند مسئولان نفتی باید نسبت به این مهم احساس مسئولیت و حق مردم پرداخت کنند.
 
جمیری اضافه کرد: استقرار صنایع در هر منطقه‌ای در دنیا مناطق پیرامونی آن باید در آرامش و آسایش و رفاه باشد.
 
وی خدمات مجموعه صنایع نفتی را قابل تحسین و ستایش دانست و خاطر نشان کرد: فعالیت مجموعه نفت در شرایط سخت قابل دفاع و تقدیر است ولی نباید حق مردم در نقاط پیرامونی آن تأسیسات و صنایع ضایع شود.
 
نماینده بوشهر، گناوه، دیلم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم انتظار دارند توجه ویژه‌ای به زیرساخت‌های مناطق از جمله مبلمان و زیباسازی شهرها و روستاها شود.
 
 
جمیری توجه به زیرساخت‌های درمانی، بهداشتی، آموزشی، فرهنگی را یکی دیگر از درخواست‌های مردم گناوه دانست و تاکید کرد: بیمارستان گناوه دارای بدترین وضعیت درمانی و تجهیزاتی دارد که نیاز است مجموعه نفتی به زیر‌ساخت‌های مورد مطالبه مردم توجه ویژه کند.
 
وی با اشاره به محرومیت‌های فراوان شهرستان گناوه و دیلم در کنار تأسیسات نفتی گفت: باید نگاه ناصواب مسئولان حوزه نفتی به توسعه زیرساخت‌های مختلف استان بوشهر عوض شود چراکه این محرومیت‌ها در کنار این ظرفیت‌ها غیر قابل پذیرش است.
 
عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی بر توجه اشتغال در نقاط پیرامونی تأسیسات نفتی را یک ضرورت دانست و اضافه کرد: خوشحال کردن مردم و تحقق مطالبات آنان در نقاط پیرامون تأسیسات نفت از ضروریات از کارهای مهم است چراکه مردم باید رضایت داشته باشند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید