کد خبر : ۴,۵۵۸
۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴
 امیر سرتیپ ناصر آراسته عصر یکشنبه در یادواره شهید صیاد شیرازی به بیان خاطرات خود با شهید صیاد شیرازی پرداخت و اظهار داشت: صیاد شیرازی لحظه ای از انقلاب طلبکار نبود و هیچ چیز از انقلاب نخواست.
 
 
وی اضافه کرد: صیاد شیرازی درس‌های زیادی را به ما آموخت که ما باید با یقین قلبی بجنگیم که اگر کشته شدیم شهید باشیم و اگر دشمن را کشتیم آن را به درک بفرستیم و با علم یقینی بجنگیم و کسانی باید بر ما حکومت کنند که از انقلاب‌ طلبی نداشته باشد و خودشان را بدهکار انقلاب بدانند.
 
 
رئیس هیئت معارف جنگ بیان داشت: اگر ما می‌بینیم صیاد شیرازی، سردار کاظمی، دانشمندان هسته‌ای، شهدای منا و شهدای مدافع حرم در زمان امام راحل شهید نشدند و در زمان حضرت آقا شهید شدند بیانگر یک نکته مهم است که اطاعت از حضرت آقا، اطاعت از امام راحل است و خط ولایت حضرت آقا، خط ولایت امام راحل است.
 
 
سرتیپ آراسته اضافه کرد: به فضای مجازی زیاد گوش ندهیم که ادعا می‌کنند آمریکا قدرتمند است؛ ۱۷ سال پیش در دانشگاه افسری به دانشجویان با علم نظامی و قاطعیت گفتم آمریکا تا ۲۰ سال دیگر جرات حمله به ایران را ندارد و الان هم آمریکا جرات و جسارت تهاجم به ایران را ندارد.
 
 
مشاور فرمانده کل نیروهای مسلح تصریح کرد: ما سوریه، عراق، لیبی، افغانستان و .... نیستیم؛ ما جمهوری اسلامی ایران هستیم، با فلسفه شهادت حسینی، وحدت ملی و عزت و اقتدار رهبری.
 
 
به گزارش خبرنگار نخ نیوز، یادواره شهید صیاد شیرازی در سینما صدف جزیره خارگ برگزار شد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید