کد خبر : ۴,۵۳۹
۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۱
 نادر شفیع‌خدایی  اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی استان بوشهر نشان دهنده تداوم وزش باد شمال غربی و تلاطم خلیج فارس طی امروز است.
 
 
وی اضافه کرد: فردا با کاهش نسبی سرعت وزش باد، ارتفاع موج دریا نیز بطور نسبی کاهش می‌یابد و همچنین طی این مدت با توجه به وزش شدید باد، ایجاد گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا، دور از انتظار نیست.
 
 
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: برای ۲۴ ساعت آینده آسمان استان قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد و گرد و خاک و در برخی نقاط رگبار پراکنده و خفیف باران و احتمال رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.
 
 
وی خاطرنشان کرد: جهت باد نیز در سطح استان، شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۱۴ تا ۴۰ کیلومتر در ساعت و طی ساعات بعدازظهر و امشب گاهی تا ۵۴ کیلومتر در ساعت خواهد بود.
 
 
شفیع‌خدایی ادامه داد: ارتفاع موج دریا بین ۱۲۰ تا ۲۴۰ سانتیمتر از فردا در سواحل شمالی استان ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و در سواحل مرکزی و جنوبی استان ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر خواهد بود.
 
 
وی گفت: فردا زمان مد اول دریا ساعت ۲۹ دقیقه بامداد، جزر اول ساعت پنج و هفت دقیقه بامداد، مد دوم ساعت ۱۱ و ۵۵ دقیقه و جزر دوم دریا ساعت ۲۰ و دو دقیقه خواهد بود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید