کد خبر : ۴۵,۳۸۴
۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ۱۸:۲۰
خارگ نیوز: دومین جلسه شورای فرهنگی شرکت پایانه های نفتی ایران با حضور اعضای اصلی این شورا، دوشنبه ( نهم خرداد ماه) در پایانه نفتی شمال برگزار شد

 این نشست با حضور اعضای اصلی شورای فرهنگی شرکت با محوریت بررسی برنامه های فرهنگی این شرکت در سال 1401 ، پیگیری و ارائه گزارشات از اقدامات عملی در خصوص مصوبات اولین صورتجلسه شورای فرهنگی با تمرکز بر بررسی مشکلات و معضلات فرهنگی موجود در پایانه نفتی شمال و نگاه ویژه به این منطقه ،به میزبانی این پایانه برگزار شد.

 در این نشست مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران با تقدیر از اقدامات و مصوبات انجام گرفته در شورای فرهنگی اظهار داشت: با توجه به اهمیت توجه به مسایل فرهنگی و اجتماعی و ایجاد نشاط در بین خانواده های کارکنان، برگزاری مراسمات و برنامه های فرهنگی متنوع در ستاد و مناطق عملیاتی می بایست در دستور کار قرار گیرد و زمینه ایجاد و تزریق نشاط و شادابی در بین کارکنان و خانواده ها فراهم گردد.  

عباس اسدروز در ادامه ضمن تاکید بر طرح مباحث اساسی و کلان فرهنگی در این جلسات، شوراهای فرهنگی را از معترترین تشکل های فرهنگی در سطح وزارت نفت دانست و خواستار استفاده حداکثری از ظرفیت این شورا برای تنوع بخشی برنامه ها و ترسیم چشم انداز بلندمدت فرهنگی شرکت شد.  

 در ادامه محمد نوروزی فر رییس شورای فرهنگی شرکت پایانه های نفتی ایران گفت :مقوله فرهنگ یکی از مولفه های مهم در هر جامعه ای است و برای پیشبرد اهداف آن نیز نیازمند اهتمام همگانی می باشد.  

رییس شورای فرهنگی در ادامه خاطر نشان کرد: که کمیته های فرهنگی ، مذهبی ، ورزشی و هنری باید به سرعت با ارائه ایده و طرح و برنامه، فعالیت و ارتباط خویش را با این شورا برقرار و موجب رونق و بالندگی در حوزه های مختلف گردند .

 

وی اهداف شورای فرهنگی را ارتقای فرهنگ دینی کارکنان ،داشتن روحیه شور و نشاط و امید در کارها، بالابردن راندمان کاری در شرکت ، تقدیر از خادمان فرهنگی ، ارتباط با خانواده کارکنان ، تقویت نشاط دینی کارکنان ، شناسایی و رفع مشکلات خانوادگی کارکنان و ایجاد دلگرمی بیشتر کارکنان و خانواده ها ، ایجاد نشاط فرهنگی و دینی و از بین بردن یاس و نومیدی در بین کارکنان دانست .

نوروزی فرد تاکید : دسترسی به این اهداف دور از دسترس نبوده و  همه این موارد منتج به افزایش بهره وری در شرکت و افزایش رضایت مندی کارکنان و خانواده ها می گردد.

شایان ذکر است در این نشست اعضای شورای فرهنگی شرکت پایانه های نفتی ایران، ضمن بررسی گزارش عملکرد حوزه های مختلف، دیدگاه ها، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در حوزه  های فرهنگی ارائه و تصویب نمودند.

 

شورای فرهنگی 3

شورای فرهنگی 2

شورای فرهنگی 7
شورای فرهنگی 5

شورای فرهنگی 9
شورای فرهنگی 8
شورای فرهنگی 6
شورای فرهنگی 4

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید