کد خبر : ۴۵,۱۶۱
۷ خرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۳۷
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت : ۲ هزار و ۲۶۶ فرصت شغلی در دو ماهه اول سال ۱۴۰۱ در استان کرمانشاه ایجاد شد.
مختار احمدی تعهد استان در سال ۱۴۰۱ برای ایجاد اشتغال را ۵۲ هزار ۵۶۷ فرصت شغلی عنوان کرد و گفت : طی دو ماهه سپری شده از امسال ۲ هزار و ۲۶۶ فرصت شغلی در سامانه رصد توسط دستگاه‌های اجرایی ثبت شده است.
 
به گفته مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه دستگاه‌های اجرایی موظف به مطرح کردن زنجیره ارزش در راستای اشتغالزایی هستند.
 
پرورش اسب کرد اولین زنجیره ارزش در استان است که می‌تواند علاوه بر خلق ثروت برای استان با پیگیری حلقه‌های مفقوده‌ای آن نقش مهمی را در ایجا اشتغال پایدار ایفا کند.
 
جذب نیروی امریه در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه یک نفر کارشناسی ارشد، ثلاث باباجانی یک نفر کارشناسی و اسلام آبادغرب یک نفر دکتری به کار خواهد گرفت.
 
متقاضیان امریه سربازی می‌توانند از تاریخ ۵ خرداد ۱۴۰۱ تا تاریخ ۶ تیرماه ۱۴۰۱ با مراجعه به سامانه مردم یار (تعاون‌یارقدیم) این وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی اینترنتی taavonyar.mcls.gov.ir از شرایط پذیرش و جذب در ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اطلاع و ثبت‌نام کنند .
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید